021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

اخبار شرکت عرش گستر

حضور مقتدرانه عرش گستر در نمایشگاه ایپاس

حضور مقتدرانه عرش گستر در نمایشگاه ایپاس

24 مهر 1396 27 کلیک ها

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس (لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی) واقع در مصلی تهران در مورخه 24 مهرماه 96 برگزار گردید. در این نمایشگاه بسیاری از شرکت های ایرانی و خارجه در حوزه فعالیت خود حضور داشتند.

شرکت عرش گستر نماینده رسمی دوربین های مداربسته BOSCH, POLAREX, CAMPION, CAMDEX با فضای غرفه ای مناسب و همکاران متخصص و نمایندگان خود در سراسر کشور حضوری پررنگ و مقتدرانه درحیطه دوربین های مداربسته داشته.

این شرکت با معرفی بروزترین و آخرین تکنولوژی ها در زمینه محصولات خود با حضور مدیران و متخصصان ارشد پاسخگو به سؤالات بازدیدکنندگان بودند.

شرکت بوش تکنولوژی تشخیص آتش سوزی در تصاویر دوربین‌ مداربسته را معرفی کرد

24 تیر 1396 137 کلیک ها

فناوری جدید تشخیص و اعلام حریق مبتنی بر دوربین‌های نظارتی تحت‌شبکه موسوم به aviotec توسط شرکت آلمانی بوش معرفی شد. این تکنولوژی بر اساس تکنولوژی دوربین های بوش و آنالیز هوشمند تصویر IVA بوش ساخته شده.

darkfighter

تصویر برداری در نور ضعیف توسط دوربین های جدید شرکت هایک ویژن با نام DarkFighter-X متحول می شود

21 تیر 1396 97 کلیک ها

سری جدید دوربین های هایک ویژن با نام دارک فایتر ایکس (Dark Fighter X) به بازار معرفی شد، سری دوربین های جدید دارک فایتر مرز های دنیای نظارت تصویری در تاریکی و فضاهای کم‌نور را جابجا میکند.

ثبت نام در سمینار آموزشی BOSCH

10 مهر 1396 624 کلیک ها

ثبت نام در سمینار آموزشی BOSCH

آنالیز هوشمند تصاویر BOSCH

یکپارچه سازی سیستم نظارت تصویری با سایر سیستم های امنیتی BOSCH

آدرس : مصلی امام خمینی، جنب سالن شبستان

25 / مهر ماه / 96 ساعت 14:00 الی 17:00

برگزار کننده : شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر

کسب اطلاعات بیشتر : 42543-021 داخلی 115

عرضه دوربین‌ مداربسته Hyundai توسط کمپانی چینی Shenzhen Anko

21 تیر 1396 86 کلیک ها

دوربینهای مداربسته و تحت شبکه کمپانی چینی Shenzhen Anko ، با برند هیوندای به بازار عرضه شد. طبق اخرین آمار ارائه شده، چینی‌ها از نظر هوش و IQ جزء یکی از 5 کشور برتر در دنیا هستند همچنین پیشرفت روزافزون این کشور در تمامی بخش‌های اقتصادی دلیلی بر این ادعاست . پس میدانیم که چینی ها مردمانی باهوش، فعال، قانع هستند اما درعین‌حال تطبیق‌پذیرند.

به خطر افتادن 120 هزار دوربین تحت شبکه توسط بد افزار ایرانی Persirai

20 تیر 1396 79 کلیک ها

موسسه‌ی Trend Micro طبق تحقیقات جدید خود متوجه یک بدافزار جدید با عنوان (پرسیرای) که به احتمال زیاد ریشه ایرانی دارد، شده که می‌تواند با حملات DDoS تعداد زیادی دوربین مدار بسته را هدف قرار داده و هک کند.

همکاری پاناسونیک با سیمانتک ( امنیت دوربین های مداربسته )

21 تیر 1396 88 کلیک ها

هک گسترده دوربین های مداربسته به خصوص در دو برند هایک ویژن و داهوا یکی از موضوعانی که امروزه حتما در مورد ان شنیده اید. هکر ها در طی چند ماه گذشته با تمرکز بر روی این دستگاه ها به هک میلیون ها دوربین تحت شبکه و DVR، پرداخته که موجب ایجاد حملات گسترده ای در سازمان ها و وب سایت های مختلف در سراسر جهان شده اند. در پی این اتفاقات

. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree