021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

اخبار شرکت عرش گستر

همکاری پاناسونیک با سیمانتک ( امنیت دوربین های مداربسته )

21 تیر 1396 43 کلیک ها

هک گسترده دوربین های مداربسته به خصوص در دو برند هایک ویژن و داهوا یکی از موضوعانی که امروزه حتما در مورد ان شنیده اید. هکر ها در طی چند ماه گذشته با تمرکز بر روی این دستگاه ها به هک میلیون ها دوربین تحت شبکه و DVR، پرداخته که موجب ایجاد حملات گسترده ای در سازمان ها و وب سایت های مختلف در سراسر جهان شده اند. در پی این اتفاقات

شرکت بوش تکنولوژی تشخیص آتش سوزی در تصاویر دوربین‌ مداربسته را معرفی کرد

24 تیر 1396 73 کلیک ها

فناوری جدید تشخیص و اعلام حریق مبتنی بر دوربین‌های نظارتی تحت‌شبکه موسوم به aviotec توسط شرکت آلمانی بوش معرفی شد. این تکنولوژی بر اساس تکنولوژی دوربین های بوش و آنالیز هوشمند تصویر IVA بوش ساخته شده.

darkfighter

تصویر برداری در نور ضعیف توسط دوربین های جدید شرکت هایک ویژن با نام DarkFighter-X متحول می شود

21 تیر 1396 43 کلیک ها

سری جدید دوربین های هایک ویژن با نام دارک فایتر ایکس (Dark Fighter X) به بازار معرفی شد، سری دوربین های جدید دارک فایتر مرز های دنیای نظارت تصویری در تاریکی و فضاهای کم‌نور را جابجا میکند.

Turbo HD 4.0

شرکت Hikvision ورژن Turbo HD 4.0 را معرفی میکند

19 تیر 1396 105 کلیک ها

شرکت هایک ویژن، پیشرو در ارائه محصولات نظارتی و راهکار های نوین در جهان، سری جدید Turbo HD 4.0 را معرفی میکند. از قابلیت های این سری کار در نور فوق کم و همچنین ارسال برق در کنار تصویر ویدئویی 8MP بر روی کابل های هم محور مرسوم میباشد.

عرضه دوربین‌ مداربسته Hyundai توسط کمپانی چینی Shenzhen Anko

21 تیر 1396 48 کلیک ها

دوربینهای مداربسته و تحت شبکه کمپانی چینی Shenzhen Anko ، با برند هیوندای به بازار عرضه شد. طبق اخرین آمار ارائه شده، چینی‌ها از نظر هوش و IQ جزء یکی از 5 کشور برتر در دنیا هستند همچنین پیشرفت روزافزون این کشور در تمامی بخش‌های اقتصادی دلیلی بر این ادعاست . پس میدانیم که چینی ها مردمانی باهوش، فعال، قانع هستند اما درعین‌حال تطبیق‌پذیرند.

به خطر افتادن 120 هزار دوربین تحت شبکه توسط بد افزار ایرانی Persirai

20 تیر 1396 40 کلیک ها

موسسه‌ی Trend Micro طبق تحقیقات جدید خود متوجه یک بدافزار جدید با عنوان (پرسیرای) که به احتمال زیاد ریشه ایرانی دارد، شده که می‌تواند با حملات DDoS تعداد زیادی دوربین مدار بسته را هدف قرار داده و هک کند.

انتخابات هیات مدیره

انتخابات هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکتهای فنی مهندسی و شبکه های ایمنی

08 اسفند 1395 164 کلیک ها

امروز هشتم اسفند ماه هزار و سیصدو نود و پنج انتخابات هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکتهای فنی مهندسی و شبکه های ایمنی در اتاق بازرگانی واقع در خیابان طالقانی و با حضور اعضای اتحادیه و نماینده اتاق بازرگانی برگزار گردید .

. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree