021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

اخبار شرکت عرش گستر

آنالیز تصاویر هوشمند بوش

آنالیز تصاویر هوشمند BOSCH

30 -3443 32 کلیک ها

آنالیز تصاویر هوشمند BOSCH

سیستم های نظارت ویدئویی هوشمند بوش Bosch ، فراتر از امنیت

آنالیز تصویر ویدئویی بوش Bosch یک ابزار مهم برای هر استراتژی جهت بهبود سطوح امنیتی و همچنین ارائه مزایای نمایان تجاری فراتر از امنیت است . این عملکرد به عنوان “مغز” یک سیستم امنیتی، از ابرداده (Metadata) برای افزودن مفهوم و ساختار هوشمند به فیلم ضبط شده دوربین های مداربسته بوش Bosch ، استفاده می نماید.

آنالیز تصاویر ویدئویی (Essential Essential Video Analytics)

آنالیز تصاویر Essential بوش Bosch یک راهکار آنالیز ایده آل برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، فروشگاه ها و مراکز تجاری بزرگ، ساختمان های تجاری، انبارها و منابع لجستیک است. این سیستم آنالیز تصویر می تواند برای تشخیص نفوذ پیشرفته (Perimeter Protection) همانند هشدارهای خرابکاری و شناسایی یک فرد یا شئ غیرمجاز در هنگام ورود به یک منطقه ممنوعه از پیش تعریف شده، مقررات ایمنی نظیر پارک ممنوع، تشخیص مسدود شدن خروجی های اضطراری یا اشیائی که جا مانده و رها شده اند و تحلیل رفتار مشتریان، در محیط های فروشگاهی، استفاده گردد.

ثبت نام در سمینار آموزشی BOSCH

10 مهر 1396 694 کلیک ها

ثبت نام در سمینار آموزشی BOSCH

آنالیز هوشمند تصاویر BOSCH

یکپارچه سازی سیستم نظارت تصویری با سایر سیستم های امنیتی BOSCH

آدرس : مصلی امام خمینی، جنب سالن شبستان

25 / مهر ماه / 96 ساعت 14:00 الی 17:00

برگزار کننده : شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر

کسب اطلاعات بیشتر : 42543-021 داخلی 115

عرضه دوربین‌ مداربسته Hyundai توسط کمپانی چینی Shenzhen Anko

21 تیر 1396 132 کلیک ها

دوربینهای مداربسته و تحت شبکه کمپانی چینی Shenzhen Anko ، با برند هیوندای به بازار عرضه شد. طبق اخرین آمار ارائه شده، چینی‌ها از نظر هوش و IQ جزء یکی از 5 کشور برتر در دنیا هستند همچنین پیشرفت روزافزون این کشور در تمامی بخش‌های اقتصادی دلیلی بر این ادعاست . پس میدانیم که چینی ها مردمانی باهوش، فعال، قانع هستند اما درعین‌حال تطبیق‌پذیرند.

دید در شب دوربین های بوش Dinion IP Starlight 8000 MP

دوربین مداربسته بوش DINION IP STARLIGHT 8000 MP (دید در شب)

29 آبان 1396 82 کلیک ها

دوربین های مداربسته بوش مدل Dinion IP Starlight 8000 MP یک دوربین 5 مگاپیکسلی است که در شرایط نوری بسیار ضعیف، یعنی شرایطی که دوربین های دیگر تصاویر سیاه و سفید تولید می کنند، قادر به ارائه تصاویر کاملا رنگی است و با استفاده از وضوح بالا میباشد.

این دوربین در شرایط نوری 0.0121 لوکس، تصویر 5 مگاپیکسل رنگی با نرخ 30 فریم بر ثانیه و در 0.00825 لوکس نوری تصویر 2 مگاپیکسل رنگی با نرخ 30 فریم ارائه می نماید.

Dinion IP Starlight 8000 MP با اتکا به سنسور تصویر جدید و لنز قدرتمند خود و سیستم هوشمند حذف دینامیک نویز موسوم به IDNR، تصاویر با درصد نویز بسیار پایین ارائه می کند که در قیاس با رقبا، حجم بسیار کمی نیز برای ذخیره سازی نیاز خواهد داشت

همکاری پاناسونیک با سیمانتک ( امنیت دوربین های مداربسته )

21 تیر 1396 128 کلیک ها

هک گسترده دوربین های مداربسته به خصوص در دو برند هایک ویژن و داهوا یکی از موضوعانی که امروزه حتما در مورد ان شنیده اید. هکر ها در طی چند ماه گذشته با تمرکز بر روی این دستگاه ها به هک میلیون ها دوربین تحت شبکه و DVR، پرداخته که موجب ایجاد حملات گسترده ای در سازمان ها و وب سایت های مختلف در سراسر جهان شده اند. در پی این اتفاقات

حضور مقتدرانه عرش گستر در نمایشگاه ایپاس

حضور مقتدرانه عرش گستر در نمایشگاه ایپاس

24 مهر 1396 71 کلیک ها

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس (لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی) واقع در مصلی تهران در مورخه 24 مهرماه 96 برگزار گردید. در این نمایشگاه بسیاری از شرکت های ایرانی و خارجه در حوزه فعالیت خود حضور داشتند.

شرکت عرش گستر نماینده رسمی دوربین های مداربسته BOSCH, POLAREX, CAMPION, CAMDEX با فضای غرفه ای مناسب و همکاران متخصص و نمایندگان خود در سراسر کشور حضوری پررنگ و مقتدرانه درحیطه دوربین های مداربسته داشته.

این شرکت با معرفی بروزترین و آخرین تکنولوژی ها در زمینه محصولات خود با حضور مدیران و متخصصان ارشد پاسخگو به سؤالات بازدیدکنندگان بودند.

شرکت بوش تکنولوژی تشخیص آتش سوزی در تصاویر دوربین‌ مداربسته را معرفی کرد

24 تیر 1396 199 کلیک ها

فناوری جدید تشخیص و اعلام حریق مبتنی بر دوربین‌های نظارتی تحت‌شبکه موسوم به aviotec توسط شرکت آلمانی بوش معرفی شد. این تکنولوژی بر اساس تکنولوژی دوربین های بوش و آنالیز هوشمند تصویر IVA بوش ساخته شده.

darkfighter

تصویر برداری در نور ضعیف توسط دوربین های جدید شرکت هایک ویژن با نام DarkFighter-X متحول می شود

21 تیر 1396 150 کلیک ها

سری جدید دوربین های هایک ویژن با نام دارک فایتر ایکس (Dark Fighter X) به بازار معرفی شد، سری دوربین های جدید دارک فایتر مرز های دنیای نظارت تصویری در تاریکی و فضاهای کم‌نور را جابجا میکند.

. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree