021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

ثبت نام در سمینار آموزشی BOSCH

آنالیز هوشمند تصاویر BOSCH

یکپارچه سازی سیستم نظارت تصویری با سایر سیستم های امنیتی BOSCH

آدرس : مصلی امام خمینی، جنب سالن شبستان

25 / مهر ماه / 96 ساعت 14:00 الی 17:00

برگزار کننده : شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر

کسب اطلاعات بیشتر : 42543-021 داخلی 115

  • بخش اول

هوشمند سازی در پروژه های نظارت تصویری با محصولات بوش (BOSCH Intelligent Video Analytic)

تعداد زیاد دوربین در پروژه های بزرگ باعث می گردد که عملا کاربر نتواند نظارت درست و دقیقی بر دوربین ها داشته باشد و یا اگر در مجموعه ای این نظارت دقیق الزامی باشد، نیروی انسانی زیادی باید به کار گمارده شود تا بتوان نظارت دقیق را تا حدودی محقق نمود. امروزه روش های هوشمند در سامانه های نظارت تصویری باعث بالا رفتن کارایی سیستم ها و کم شدن خطای انسانی گردیده است. آنالیز های تصویر متنوع باعث می گردد که سیستم نظارت تصویری در زمان های خطر بصورت اتوماتیک کاربران را مطلع نموده تا بتوانند در حداقل زمان، عملکرد درست و دقیقی را انجام دهند .

در این دوره تلاش می گردد انواع الگوریتم های هوشمند سازی در محصولات BOSCH معرفی و کارایی آن بصورت کامل به همراه فیلم و عکس توضیح داده شود.

  • بخش دوم

یکپارچه سازی پروژه ها با راهکارهای نوین بوش (BOSCH Integration Solutions )

امروزه در پروژه های متوسط و بزرگ تنوع سیستم های امنیتی و حفاظتی مانند دوربین های مداربسته ، سیستم های کنترل تردد، اعلام و اطفاء حریق ، سیستم های صوتی و ... به چشم می خورد. عدم طراحی یکپارچه و ارتباط بین این سیستم ها باعث عدم بهره وری کامل و کارایی مناسب درزمان بروز حوادث و بحران ها می گردد . هم اکنون در دنیا ، یکپارچه سازی به امری بدیهی تبدیل گشته و در تمام پروژه های متوسط و بزرگ به عنوان یک اصل مدنظر قرار می گیرد. در این دوره سعی می گردد بعد از ذکر تاریخچه کوتاهی از یکپارچه سازی و اهمیت آن، راه حل ها و روشهای پیش بینی شده در محصولات BOSCH به همراه سناریو های مختلف توضیح داده شود .

در پایان این دوره مخاطبین دیدگاه متفاوتی نسبت به پروژه های متوسط و بزرگ پیدا کرده و خواهند دید که اجرای یک پروژه با درنظر گرفتن مفاهیم یکپارچه سازی چقدر می تواند در زمانهای بحرانی کارایی سیستم را بالا برده و از بوجود آمدن مشکلات غیرقابل جبران جلوگیری نماید .

به شرکت کنندگان در همایش گواهی شرکت در دوره آموزشی بوش BOSCH

از سوی شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر و شرکت چشم انداز ارتباط اعطا میگردد .

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree