021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

تصویر برداری در نور ضعیف توسط دوربین های جدید شرکت هایک ویژن با نام DarkFighter-X متحول می شود

darkfighter

سری جدید دوربین های هایک ویژن با نام دارک فایتر ایکس (Dark Fighter X) به بازار معرفی شد، سری دوربین های جدید دارک فایتر مرز های دنیای نظارت تصویری در تاریکی و فضاهای کم‌نور را جابجا میکند.

سری جدید DarkFighter-X قابلیت برداشت تصاویر رنگی و شفاف با حداقل نویز در شرایط نزدیک به تاریکی مطلق (۰.۰۰۱ لوکس نوری) دارد، و همچنین نسبت به نسل فعلی دوربین های دارک فایتر تصاویر شارپ تر و کم نویز تری ارائه میکنند.

طبق گفته ها‌ی کمپانی هایک‌ویژن این سری دوربین ها از نظر تنالیته تصویر، رنگ هایی بسیار نزدیک به واقعیت برداشت میکنند که تا حدودی شبیه رنگ هایی هستند که چشم انسان درک میکند. چشم انسان با استفاده از چند سلول‌ مختلف اطلاعات نور و رنگ را دریافت و با ارسال اطلاعات برای مغز آن ها را تحلیل می‌کند. سری جدید دوربین‌های DarkFighter-X هم تقریبا با همین روش تصاویر را تحلیل میکنند; یک سنسور IR اطلاعات نور محیط را جمع آوری میکند و همچنین سنسور اصلی اطلاعات مربوط به رنگ و بافت را دریافت می‌کند. در نهایت با ارسال این اطلاعات برای پردازنده‌ی دوربین و ترکیب آن ها توسط پردازنده، تصاویر رنگی شارپ و شفاف با کمترین میزان نویز تولید میشوند.

دوربین های دارک فایتر ایکس با استفاده از دو سنسور نور و رنگ تصاویر را ثبت میکنند.

دوربین های مشابه که با نام استار لایت شناخته میشوند، عموما تصاویر رنگی پر نویز و بلوری برداشت می کنند. مهندسین کمپانی هایک‌ویژن با ترکیب ۲ سنسور نوری و رنگی موفق شده اند این موضوع را حل کنند.

Peter Guan مدیر فروش هایک‌ویژن در این رابطه می‌گوید:

بیش از 70% جرائم در شب اتفاق می‌افتد و بزرگترین چالش دوربین های مدار بسته در شرایط کم نور شناسایی مجرمین است. دارک‌فایتر ایکس برای حل کردن این مشکل عرضه شده است! چهره‌ها شفاف‌تر و قابل تشخیص‌تر و محیط اطراف واضح‌تر از همیشه ثبت خواهند شد، که با توجه به این اطلاعات شناسایی مجرمین بسیار آسان تر خواهد بود، و مشکلات احتمالی سریع تر حل خواهند شد.

دوربین‌های دارک‌فایتر ایکس در حل حاضر در دو نوع PTZ و بولت با وضوح ۲ مگاپیکسل عرضه شده اند که هر دو مجهز به لنزی با قابلیت زوم ۲۵ برابر اپتیکال، فناوری فشرده‌سازی تصویرH.265+، استاندارد IP66 و فناوری تشخیص هوشمند می‌باشند.

طبق اعلام کمپانی هایک‌ویژن،بهترین محیط های کاربرد دوربین‌های DarkFighter-X در محل های نظارت شهری، خیابانی، میدانی، خطوط ریلی، انبارها، سوله‌ها، فرودگاه‌ها و جنگل‌ها می‌باشند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree