021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

دزدی که به شرکت مداربسته زد

صبحگاه رزو یکشنبه 11 اسفند 1392 وقتی پرسنل وارد محیط شرکت شدند متوجه بهم ریختگی و وجود یک عامل مشکوک گردیدند که با ورود به سالن فروش شک ها به حقیقت پیوست و دزدی شب گذشته آشکار شد.

در نیمه شب گذشته ، جوانی که به نظر از روز قبل شرکت را مورد بررسی قرار می داده و به گفته شاهدین بارها در پشت در شرکت دیده شده بود، با ورود از طریق یکی از اتاق ها و بازکردن نرده و شکستن شیشه اقدام به سرقت یک سری از وسایل اداری مانند لپ تاپ ها شرکت نموده بود.

پرسنل سریعا مراتب را به اداره آگاهی اطلاع دادند و اداره آگاهی با بازدید از صحنه جرم به این نکته پی برد که احتمالا سارق با مصرف شیشه و بدون توجه یه سیستم های امنیتی شرکت وارد شده و با خیال راحت اقدام به سرقت نموده است.

تصویر نحوه سرقت وی به خوبی در دروبین ها معلوم و قابل پیگیری می باشد. نکته جالب توجه آن بود که در صبح روز سرقت بسیاری از همسایه ها متوجه وجود یک شخص در ساختمان شده بودند و وی را حتی هنگام خروج هم دیده بودند. حتی یکی از آنها در نیمه شب با سوال و جواب ، از شخص سارق متوجه مشکوک بودن وی شده بود. اما به هر حال امیدواریم با اقدامات پیشگیرانه پلیس دیگر شاهد موردهای مشابه در منطقه نباشیم.

تصاویر دوربین های مداربسته

تصاویر گرفته شده از دوربین های مداربسته شرکت

توضیح: برای انتشار در محیط وب سایت، از حجم و کیفیت تصاویر کاسته شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree