021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

رونمایی از محصول جدید هایک ویژن

اولین سری تجهیزات نظارت تصویری هایک ویژن بر مبنای کدک هوشمندH.265+ و تکنولوژی فشرده سازی بر مبنای کدک H.265/HEVC بزودی به بازار دوربینهای مداربسته عرضه خواهد شد.

هایک ویژن سال جدید را با معرفی خط تولید محصولات نظارت تصویری جدیدش یعنی Easy IP 3.0 آغاز کرده است. الگوریتم داخلی هوشمند بکار رفته در این سری تجهیزات می تواند بخشهای مجزای ویدئوهای دوربین مداربسته را بخوبی بهینه سازی نماید :

• بخش ثابت پس زمینه با وضعیت static

• تعداد محدود اهداف متحرک در صحنه

• توجه و فوکوس اصلی بر روی اهداف متحرک

• توجه به نویزهای تصویر در سیستمهای نظارتی شبانه روزی

کدک هوشمند H.265+ باعث کاهش میزان انتقال بیتها در سیستم نظارت تصویری شده و با کاهش پهنای باند و هزینه های ذخیره سازی همراه است. کاهش حجم بیشتری که کدک هوشمند H.265+ هایک ویژن در سایز فایلها بوجود آورده به ادعای این شرکت برابر 83.7 درصد در مقابل فشرده سازی 66.8 درصدی کدکهای رایج H.265 خواهد بود. این تفاوت در میزان فشرده سازی هوشمند امکان استفاده از تصاویر ویدئویی Ultra HD با رزولوشن 8 مگاپیکسل را در سیستمهای نظارت تصویری ممکن می سازد. ضمن اینکه دوربینهای مداربسته 2، 3 و 5 مگاپیکسلی نیز در سبد خرید سری محصولات جدید Hikvision Easy IP 3.0 قرار خواهند داشت.

کارکرد دوربینهای مداربسته جدید هایک ویژن در نور کم چطور است؟

هنوز هم دوربینهای مداربسته با رزولوشن بالا در همه شرایط نمی توانند تصاویر با کیفیتی ارائه دهند. دوربینهای مداربسته باید بتوانند در هرنوع شرایطی مثل محیطهایی با نور متغیر، کنتراست بالا یا محیطهایی با کمبود نور تصاویر خوبی ارائه دهند. به همین دلایل دوربینهای مداربسته سری جدید Easy IP 3.0 هایک ویژن به قابلیتWDR واقعی با توان 120dB مجهز شده اند. برترین محصولات این سری، دوربینهای مداربسته 2 و 3 مگاپیکسلی هستند که به تکنولوژی Darkfighter مجهز بوده و تصاویر رنگی خوبی در شرایط محیطی با نور کم ارائه خواهند داد.

دوربینهای مداربسته هوشمند

دوربینهای مداربسته جدید هایک ویژن نسبت به دوربینهای مدار بسته سری قبل هوشمندتر شده اند. قابلیتهای تحلیلگر نسبت به نسخه های قبلی و سیستمهای هوشمند VCA بروزتر شده و از قابلیتهای زیر بر خوردارند:

تشخصی عبور از خط : با تعیین خطوط مجازی از قبل تعریف شده می توان از سیستم هشداردهنده کلی استفاده نمود. در این سری تجهیزات نظارت تصویری تا حداکثر 4 خط مجازی پشتیبانی خواهد شد.

تشخیص ورود : ورود و گردش غیر مجاز در یک محیط از قبل تعیین شده می تواند با حداکثر 4 خط مجازی در محیط توسط دوربینهای مداربسته جدید پشتیبانی می شوند.

تشخیص دزدی یا جابجایی غیرمجاز اجسام : تشخیص برداشت یا جابجایی اجسام در محیطهای تعریف شده مثل نمایشگاهها یا سالنها و .. .

تشخیص محموله رها شده : اگر اجسام در محیطی رها شوند، اجسامی مثل چمدانها، کیف پول یا تجهیزات و مواد خطرناک، سیستم هشدار به صدا در می آید.

تشخیص چهره افراد توسط دوربینهای مدار بسته.

منبع: cctvonline.ir

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree