021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

شرکت Hikvision ورژن Turbo HD 4.0 را معرفی میکند

Turbo HD 4.0

شرکت هایک ویژن، پیشرو در ارائه محصولات نظارتی و راهکار های نوین در جهان، سری جدید Turbo HD 4.0 را معرفی میکند. از قابلیت های این سری کار در نور فوق کم و همچنین ارسال برق در کنار تصویر ویدئویی 8MP بر روی کابل های هم محور مرسوم میباشد.

جدید ترین نسل محصولات Turbo HD 4.0 از تکنولوژی فشرده سازی تصویر H.265+هایک ویژن بهره میبرد. این تکنولوژی از مقدار مورد استفاده پهنای باند و حافظه می کاهد.

کارایی 8MP ، راحتی در انتقال جریان برق هم محور

اولین محصولات Turbo HD 4.0 که به بازار عرضه شدند شامل دوربین های 8MP بولت و دستگاه های DVR با خروجی 4K UHD HDMI هستند. دوربین های 8MP بالاترین کیفیت تصویر موجود در سیستم های نظارتی آنالوگ را ارائه میدند. مدل هایی که به قابلیت های Power over Coax 2.0 (PoC) پتنت شده توسط هایک ویژن مجهز شده اند، به کاربر اجازه میدهند تا هم تصویر ultra-hd و هم جریان برق را از طریق کابل هم محور، با استفاده از زیر بنا های موجود بصورت سریعتر، ساده تر و کم هزینه تر، انتقال دهد. در کنار سری های قبلی Turbo ، همچنین دوربین های IP، analog، Turbo HD و AHD های دیگر پشتیبانی میشوند. همچنین یک مسیر ارتقا منعطف هم ارائه میشود. نتیجه یک کارکرد بی رقیب در کنار نصب بهینه برای کاربر هدف است.

H.265+ در پهنای باند و فضای حافظه صرفه جویی میکند

سری Turbo HD 4.0 نه تنها از آخرین نسل H.265 استاندارد فشرده سازی تصویر، بلکه از تکنولوژی جدید H.265+ شرکت هایک ویژن نیز پشتیبانی میکند. H.265+ بهره وری کدگذاری را بطور شگفت انگیزی افزایش میدهد، ملزومات پهنای باند را در مقایسه با H.264، به اندازه %75 کاهش میدهد، و در ازای مقدار برابر تصویر فضای حافظه را به مقدار نصف استفاده میکند. بیت ریت کاهش می یابد اما کیفیت انتقال بالا است.

منطبق با نور فوق العاده کم

سری Turbo HD 4.0 قابلیت انطباق با نور فوق العاده کم را برای اولین بار برای دوربین هایی که از کابل هم محور استفاده میکنند ارائه میکند. توسط این تکنولوژی مخصوص هایک ویژن، این دوربین ها در حد اقل نور 0.003 لوکس، تصاویر دقیق و تمام رنگی ارائه میکنند.

منبع: Hikvision

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree