021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

عرش گستر تا مرز عمان رسید

با اعطای نمایندگی به استان سیستان و بلوچستان، گستره حضور شرکت عظیم عرش گستر تا کرانه های دریای عمان رسید.

به گزارش روابط عمومی عرش گستر ، در روز شنبه 10 خرداد 1393 ، نمایندگی رسمی عرش گستر در پهناورترین استان ایران، به شرکت فنی مهندسی فراگستر لیدوما اعطا گردید.

آقای مستوفی طی بازدیدی که از استان سیستان و بلوچستان داشت در گزارشی عنوان کرد : پس از بررسی ها و مذاکرات حضوری با جناب آقای شهیکی تاش و بازدید از مجموعه لیدوما ، با درخواست اعطای نمایندگی به ایشان موافقت شد و در روز شنبه دهم خردادماه شرکت فنی اقتصادی فراگستر لیدما رسما بعنوان نماینده فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات سیستم مداربسته عرش گستر در استان سیستان بلوچستان برگزیده شدند.

وی گفت: شرکت لیدوما دارای تیم مجرب و با تجربه در زمینه اجرای سیستم های مداربسته در سطح استان می باشند و ما به ادامه همکاری موثر با ایشان خوشبین هستیم.

وی تشریح کرد: شرکت فنی اقتصادی فراگستر لیدوما به مدیریت جناب آقای مجید شهیکی تاش از این پس به عنوان نماینده رسمی گروه عرش گستر در استان سیستان و بلوچستان می باشد و ایشان مجاز هستند در این استان مبادرت به جذب نمایندگی و عاملیت فروش نمایند.

آقای مستوفی در ادامه به میهمان نوازی هموطنان خونگرم سیستان و بلوچستانی اشاره کرد و عنوان نمود : با اعطای نمایندگی رسمی به شرکت فراز گستر لیدوما محصولات با کیفیت سیستم حفاظتی ، امنیتی و نظارتی و ارائه خدمات پس از فروش محصولات شرکت تا مرز آبهای دریای عمان گشترش یافته است.

مسئول روابط عمومی در ادامه عنوان کرد: بسیار جای خشنودی است که هم میهنان ما در بیشتر نقاط کشور و به ویژه در استان سیستان و بلوچستان که از بعد مسافت دور از پایتخت هستند و دسترسی به مرکز کشور برایشان هزینه بردار است از این پس از تمام امکاناتی که برای مشریان تهرانی فراهم شده بهره مند می شوند.

مسئول امور نمایندگان عرش گستر گفت: دیگر نیاز نیست مشتریان حتما به محل شرکت در تهران مراجعه نمایند. شرکت تمهیداتی در نظر گرفته که خدمات مشتریان در تمام نقاط کشور از کیفیت یکسان و مطلوبی برخودار باشد.

وی گفت : ما مرتبا با نمایندگان شرکت در ارتباط هستیم و از نزدیک به روند خدمات رسانی به مشتریان عزیز شرکت نظارت داریم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree