021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

عرضه دوربین‌ مداربسته Hyundai توسط کمپانی چینی Shenzhen Anko

دوربینهای مداربسته و تحت شبکه کمپانی چینی Shenzhen Anko ، با برند هیوندای به بازار عرضه شد. طبق اخرین آمار ارائه شده، چینی‌ها از نظر هوش و IQ جزء یکی از 5 کشور برتر در دنیا هستند همچنین پیشرفت روزافزون این کشور در تمامی بخش‌های اقتصادی دلیلی بر این ادعاست . پس میدانیم که چینی ها مردمانی باهوش، فعال، قانع هستند اما درعین‌حال تطبیق‌پذیرند.

تطبیق‌پذیر از این جهت که تقریبا محصولی وجود ندارد که مشابه آن‌ را در این کشور نیابید و یا طی مدت زمان کوتاهی طبق مشخصات ظاهری و برند مورد نظر شما، برایتان مهیا نسازند!

اغلب چینی‌ها ترجیح می‌دهند محصولاتشان با نام چین در دنیا عرضه شود چون نسبت به کشورشان تعصب دارند . با این‌حال برخلاف تولیدکنندگان درجه ۱ دوربین مداربسته‌ی این کشور که به انتخاب برند چینی و حک عبارت Made in China بر روی محصولاتشان اصرار دارند، برخی تولیدکننده‌ها نیز محصولاتشان را با نام‌های اصیل کشورهای رقیب همانند کره‌ی جنوبی عرضه می‌کنند.

کمپانی شنزن آنکو Shenzhen Anko یکی از همین تولیدکننده‌هاست که اخیرا محصولات خود را با برند Hyundai به بازار هند عرضه کرده و قصد دارد بزودی به سایر بازارهای آسیای مرکزی و خاورمیانه عرضه کند.

همانطور که می‌دانید، هیوندای یک نام اصیل کره‌ای است و انتخاب این نام به‌منظور بازاریابی بیشتر و جلب رضایت فروشندگان این محصولات در کشورهایی نظیر هند، افغانستان، پاکستان، ایران، عراق و کشورهای آسیای میانه برای دوربین های چینی نوعی ترفند است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree