021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

همکاری پاناسونیک با سیمانتک ( امنیت دوربین های مداربسته )

هک گسترده دوربین های مداربسته به خصوص در دو برند هایک ویژن و داهوا یکی از موضوعانی که امروزه حتما در مورد ان شنیده اید. هکر ها در طی چند ماه گذشته با تمرکز بر روی این دستگاه ها به هک میلیون ها دوربین تحت شبکه و DVR، پرداخته که موجب ایجاد حملات گسترده ای در سازمان ها و وب سایت های مختلف در سراسر جهان شده اند. در پی این اتفاقات

پاناسونیک با همکاری کمپانی امنیتی Symantec به انجام اقداماتی برای تضمین امنیت کاربران خود پرداخته است.

سیمانتک یکی از معتبرترین و مشهورترین کمپانی‌های امنیتی دنیاست و آنتی‌ویروس‌های تجاری و سازمانی بانام NORTON عرضه می‌کند. تمام اطلاعات و داده‌های دوربین و دستگاه‌های تحت‌شبکه به کمک پلت‌فرم جامع امنیتی پاناسونیک که با همکاری سیمانتک تولید شده ، توسط هکر ها قابل دسترس نمی باشد.

این پلت‌فرم راه‌کاری چندگانه ارائه می‌کند که رمزگذاری اطلاعات و نیاز به احراز هویت کاربران برای دسترسی به داده‌ها را شامل می‌گردد.

به گفته‌ی پاناسونیک، این پلتفرم بر روی تمامی دوربین‌ها و ذخیره‌سازهای سری جدید iPro Extreme و Elite (تولید شده از ماه جون ۲۰۱۷) ارائه می‌شوند. تمامی این دستگاه‌ها از گواهی امنیتی سیمانتک که بر اساس فناوری مدیریت PKI توسعه داده شده بهره‌مند خواهند بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree