021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

اخبار شرکت عرش گستر

نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته به سیستان و بلوچستان

16 خرداد 1395 257 کلیک ها

نتایج حائز اهمیت در جلسه مشترک عرش گستر و بوش

16 خرداد 1395 218 کلیک ها

نتایج حایز اهمیت در جلسه مشترک شرکت عرش گستر و شرکت بوش آلمان

به گزارش روابط عمومی شرکت عرش گستر مهندس صفوی مدیر عامل شرکت عرش گستر که به دلیل قرار ملاقات حضوری با شرکت بوش به آلمان سفر کرده است در جلسات مشترک که در حاشیه نمایشگاه اسن برگزار شد در ضمن تمدید روابط تجاری در زمینه زمان تحویل و نیز خدمات پس از فروش محصولات بوش به نتایج ارزنده ای دست یافت.

ششمین نمایشگاه الکامپ اردبیل

16 خرداد 1395 278 کلیک ها

ششمین نمایشگاه الکامپ از 2 تا 6 مهر ماه سال 1393 در استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی عرش گستر ، در این نمایشگاه شرکت های دست اندرکار در صنعت الکترونیک و سیستم های حفاظتی و امنیتی از استانهای تهران ، اردبیل ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، زنجان ، اصفهان و خراسان رضوی آخرین دستاورد های خود را به نمایش گذاشته بودند.

پروژه های بزرگ مداربسته در سیطره عرش گستر

16 خرداد 1395 241 کلیک ها

سرکار خانم مهندس کریمی در گزارشی که به روابط عمومی عرش گستر ارائه نمودند روند اجرای پروژه های مداربسته در نیمه اول سال 1393 را در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، رو به جلو خواندند.

به گزارش روابط عمومی عرش گستر : وی اذعان داشت : گروه اجرایی و پروژه های حفاظتی و امنیتی عرش گستر با تکیه بر لطف خداوند و مهندسین مجرب توانسته است روند روبه رشدی را نسبت به سال گذشته داشته باشد.

کارشناس کنترل پروژه گروه عرش گستر عنوان نمود : در سال جاری پروژه های مختلفی انجام شده است که می توان به پروژه هایی همچون کارخانه قند شیروان در استان خراسان شمالی ، کارخانه کابل و هادی کاج واقع در شهرک صنعتی سلفچگان استان قم ، گروه خودرو سازی بهمن در تهران و مجموعه پرداخت نوین آرین جهت تجهیز شعبات بانک اقتصاد نوین اشاره کرد.

در پروژه مداربسته کارخانه قند شیروان علاوه بر بستر سازی ، تامین ، نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری بنا به درخواست واحد فنی کارخانه شیروان از دوربین های تحت شبکه پاناسونیک (PANASONIC IP CAMERA) استفاده شد.

در پروژه مداربسته کارخانه کابل و هادی کاج علاوه بر بستر سازی ، تامین ، نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری ازدوربین های تحت شبکه کمپیون مدل های IP077625/13 و DH-SD6982A-HN استفاده شد.

در پروژه مداربسته گروه خودروسازی بهمن علاوه بر بستر سازی ، تامین ، نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری ازدوربین های تحت شبکه کمپیون مدل های IP077625/3 استفاده گردید.

در پروژه مداربسته گروه خودروسازی بهمن علاوه بر بستر سازی ، تامین ، نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری ازدوربین های تحت شبکه کمپیون در شعبات پردیس ، تهران و ساختمان شماره 3 استان تهران نیز استفاده گردید.

خانم کریمی متذکر شد : پروژه های یاد شده همگی تحویل داده شده است و فازهای بعدی آن در دست طراحی می باشد.

طراحی مهندسی سیستم های امنیتی ویژه ATM

16 خرداد 1395 348 کلیک ها

طراحی مهندسی سیستم های امنیتی ویژه ATM در عرش گستر

به گزارش روابط عمومی شرکت عرش گستر سیستم امنیتی ویژه ATM بانک های ایران توسط متخصصان و مهندسین شرکت طراحی و ارایه گردید . در این سیستم تمامی نیازهای امنیتی و نظارت تصویری ATM ها پیش بینی شده و به راحتی نصب و اجرا می گردد .

همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان

16 خرداد 1395 217 کلیک ها

همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان در تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عرش گستر، اولین همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان با همکاری سازمان نظام صفی رایانه‌ ای کشور و انجمن تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای عرب (اجمع) ، در روزهای 8 و 9 شهریور ماه 1393 در تهران و در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی ، برگزار گردید.

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان زنجان

16 خرداد 1395 231 کلیک ها

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان زنجان برگزار شد.

شرکت آریا الکترونیک ابهر – نماینده طلایی سیستم مداربسته عرش گستر در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان زنجان حضوری پر رنگ داشت.

. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree