021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

سهم واقعی ما از ان همه تکنولوژی به چه میزان است؟

شک نداریم که ایرانیان در زمینه علم و دانش کمتر از دیگر کشورهای جهان نیستند.

و تنها تفاوت به کارگیری و دستیابی به تکنولوزی های روز می باشد. شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر از ابتدای تاسیس سعی نموده است که تنها به بکارگیری تکنولوژی افاقه نکرده ودر راستای تحقیق و توسعه در زمینه سیستم های حفاظتی و الکترونیکی نیز گام موثر بردارد . قطعا انچه در بین همکاران فعال ما در این بخش ها متفاوت است دانشتن توان و سطوح متفاوت دانش و تخصص فنی در قبال تجهیزات می باشد و اما متاسفانه عده ای سودجو بدون هیچ گونه اطلاعات وافی و کافی در زمینه حفاظت و الکترونیک در این عرصه وارد گردیده اند .که تنها باعث ایجاد مشکل برای مصرف کنندگان و خود محصولات شده اند و نهایتا بدون داشتن توان پشتیبانی و ارایه استاندارد کاری به فعالیت می پردازند امید است که مشتریان این عرصه ها به بازدهی نهایی بیندیشند و بتوانند شرکت هایی را جهت همکاری انتخاب نمایند که توان پاسخگویی به کلیه نیازها را در طول زمان حتی سال ها بعد داشته باشند .

قطعا انچه بیشتر برای شرکت ما اهمیت دارد رضایت مشتریان می باشد و کلیه کارمندان عرش گستر به این نکته واقفند که خواسته مشتریان ما در اولویت کارها و مشکلات مشتریان مشکلات آنهاست انچه همواره شرکت ما را از همکاران مستثنی کرده اصل دوستی و مودت با همه مشتریان و دیگر همکاران ماست زیرا انچه مهم است نه سود مالی که رضایت مشتریان و نهایتا رضایت پروردگار یکتاست.

و در آخر امید است با یاری حق بتوانیم هر انچه مورد لایق ایرانیان سربلند است با بالاترین کیفیت . کوتاهترین زمان . بهترین قیمت . و بی نظیرترین خدمات ارایه نماییم.

با تشکر

مهندس سعید صفوی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree