021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

دپارتمان های اجرای پروژه

روه اجرای پروژه های حفاظت الکترونیک عرش گستر در سال 1385 تشکیل شد ه است و تا کنون توانسته است طیف گسترده ای از خدمات حفاظتی و امنیتی را در زیر ساخت های سازمان های بخش عمومی و خصوصی، در سراسر ایران ارایه نماید.

این گروه با اتکا بر مدیریت پروژه متخصص و قدرتمند و نیز طراحان متخصص، مدیران کنترل پروژه و مهندسین نصب و راه اندازی کار آمد و آموزش دیده ، و با در اختیار داشتن گروه بازرگانی قوی و نیز حمایت گروه فنی و مهندسی شرکت بی شک یکی از 5 گروه اجرایی بزرگ فعال در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی در کشور به شمار می رود پروژه های گروه حفاظت الکترونیک عرش گستر بر اساس استاندارد مدیرت کیفیت /2008 ISO 9001 و نیز OHSAS 10002 , Iso 18001 نصب و اجرا می گردد و نیز شرکت بر اساس استاندارد های معتبر EN,IEC به طراحی و ارایه راه کارهای امنیتی می پردازد. این گروه با توان اجرای پروژه ها به صورت کلید در دست یا TURN-KEY توان اجرای کلیه سیستم های امنیتی از جمله دوربینهای مداربسته، اطفا و اعلام حریق، اکسس کنترل ،پروژه های RFID ، و......... را دا را می باشد خدمات این گروه شامل سیستم برنامه ریزی ،مشاوره و آموزش ،طراحی ، نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری از پروژه های حفاظتی و امنیتی می باشد. گروه پروژه در سطح بالایی از خدمات با کیفیت به همه مشتریان و روابط بلند مدت با سازمان ها، شرکت ها و سرمایه گذاری عمده در سراسر ایران ساخته شده است. شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر در سال 1391 با بهره گیری از متخصصان صاحب نام و مشاوران بسیار برجسته در حوزه سیستم های نظارت تصویری و با توجه به منابع استانداردهای بین المللی DIN-IEC و نیز با توجه به تجربه های والا و موجود این مهندسان متخصص موفق به تدویبن استاندارد داخلی برجسته با نام استاندارد طراحی و نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته شده است در این استاندارد سعب بر ان شده است تا با رویکرد علمی و عملی روش های استاندارد با توجه به فن اوریهای روز جهت نصب و راه اندازی ارایه گردد و این استاندراد که در سال 1392 جهت ثبت در استاندارد های ملی به اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نیز پیشنهاد گردید و در حال بررسی بیشتر می باشد هر ساله مورد بازنگری و به روز رسانی قرار می گیرد و به گروه های نصب و راه اندازی شرکت عرش گستر آموزش داده می شود تا بر اساس معیار انها کلیه پروژه های به صورت اصولی اجرا گردد و کارشناسان نظارت و پشتیبانی پروژه عرش گستر بر اسا ان کار را از گروههای نصب تحویل بگیرند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree