021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

باربری، حمل و نقل

دوربین مداربسته باربری و صنعت حمل کالا و مرسولات

نظارت تصویری هوشمند از محل دریافت کالا تا دوربین مداربسته کامیون های حمل کالا

کالا و مرسولات پستی را خیلی سریع و امن از مبدأ به مقصد تحویل دهید و شهرت خوبی به عنوان یک شرکت خوب باربری و حمل کالا ایجاد کنید. البته، کار شرکت باربری و حمل کالا به این سادگی نیست. کالاها و مرسولات، ممکن است خسارت ببینند، از بسته بندی خارج شوند، اشتباه تحویل داده شوند و یا به سرقت بروند. گاهی، مشتری شما اصلا بسته را اشتباه ارسال کرده است و ادعای بی اساسی دارد. همه این اشتباهات یک چیز مشترک دارند: همه آنها احتمالا مطالبه و شکایتی به همراه دارند. حداقل یعنی مشتریان ناراضی داریم.

هزینه شکایت و مشتری ناراضی در حمل کالا

شکایت ها و نارضایتی روی اعتبار شما به عنوان شرکت باربری و حمل کالا تاثیر می گذارند. همچنین احتمال محکوم شدن و الزام به جبران خسارت و جریمه وجود دارد و قبل از این­که شما به این مرحله برسید، حتی اگر محکوم نشوید در طول دوره بررسی پرونده، اتلاف زمان و هزینه خواهید داشت. اگر یک کالا ثبت یا اسکن نشده باشد حتی با وجود دوربین مداربسته ساعت ها جستجو و اتلاف وقت لازم است تا یک ماجرا را کشف کنید. برای موفقیت و تمرکز بر کار اصلی خود، آیا می­توانید سریعاً بفهمید چه اتفاقی برای یک بسته افتاده و اثبات کنید شرکت شما مسئول نیست؟ این موارد برای تمای شرکت های حمل کالا مانند پست، ارسال مرسولات، باربری، حمل اثاثیه و ... ممکن است وجود داشته باشد.

دوربین مداربسته باربری

عرش گستر با ارائه راهکارهای نوین هوشمند برای شرکت های باربری و حمل کالا گستره وسیعی از محصولات نظارت تصویری هوشمند و دوربین مداربسته را برای کمک در حفاظت از تجهیزات خود و ردیابی مرسولات و کالاهای مشتریان در اختیار شما قرار می دهد.

شما خواهید فهمید یک بسته دقیقا در هر گام از سفر خود در کجا قرار دارد. چه چیزی بیشتر از این­که شما می­توانید به سرعت ویدئویی بیابید که در چند ثانیه موقعیت بسته را نشان می دهد. نیازی به جستجوهای طولانی و خسته کننده نیست، با جستجوی هوشمند و ایجاد یکپارچگی بین دستگاه بارکدخوان و دوربین مداربسته، جواب را در چند کلیک خواهید یافت. ما اطمینان داریم که این راهکار هوشمند، تفاوت عظیمی در تجارت شما ایجاد خواهد کرد.

این راهکارها به شما کمک می کند تا:

  • تجارت خود را در صنعت باربری و حمل کالا تقویت کنید: با کاهش هزینه ها و افزایش دقت در سرویس تحویل کالا
  • فرایند ها را بهبود دهید: توسط شناسایی مشکلات موجود در فرآیند فعلی و بهینه کردن کار
  • برندتان را معتبر کنید: از طریق کسب وفاداری مشتری با کیفیت سرویس فوق العاده

دوربین مداربسته ، حفاظت از اموال شما

قبل از این­که در مورد کالاهای مشتری فکر کنید، باید به محیطی که کالاها در آن ذخیره می شوند کنترل و نظارت کافی داشته باشید.

اگر ساختمان محوطه ­های انبار شما امن نیست، ناوگان، افراد و سایر دارایی­ها در شرکت باربری یا حمل مرسولات در خطر هستند. در نتیجه، نیاز دارید تا:

  • با دوربین های مداربسته هوشمند و حفاظت پیرامونی ، محیط خود را در باربری و شرکت حمل کالا امن کنید.
  • با یکپارچگی و نصب دوربین مداربسته و اکسس کنترل ساختمان­های خود را امن کنید.
  • دسترسی افراد به قسمتهای مختلف ساختمان و خودروها را با دوربین مداربسته کنترل کنید

با سیستم مدیریت هوشمند،کنترل را در حمل کالا و مرسوله در دست بگیرید

با نصب دوربین های مداربسته و اجرای حفاظت پیرامونی هوشمند در محیط پیرامونی باربری و انبار مرسولات، از امنیت محیط اطراف خود در تمام شبانه روز مطمئن شوید و می توانید تضمین کنید که محوطه­های شما در هر زمانی امن هستند. انواع دوربین های مداربسته برای کار در شرایط دشوار طراحی شده اند و نصب و نگهداریشان ساده است.

چه چیزی مهم­تر از این­که، دوربین مداربسته شما به سادگی با سیستم­های کنترل دسترسی ( اکسس کنترل ) یکپارچه می­شوند، پس می­توانید دسترسی افراد به ساختمان و خودروها را کنترل کنید.

در سیستم دریافت تا تحویل مرسوله و کالا چه اتفاقی می افتد؟

همین که محوطه­هایتان امن هستند، می­توانید در مورد کالاهای درون آن فکر کنید. تا اینجا، شما احتمالا یک سیستم مدیریت انبار (WMS) دارید که به سیستم شناسایی خودکار و ثبت اطلاعات مرسولات (AIDC) ، متصل است. یعنی هنگامی که یک بسته یا مرسوله اسکن شد، در سیستم شما به صورت اتوماتیک ثبت می شود. این کار به شما کمک نمی کند تا بدانید چه اتفاقی برای آن بسته خواهد افتاد و به مشتری نیز اطمینان نمی­دهد که شما می­دانید چه اتفاقی برای آن می­افتد. حتی اگر شما دوربین های مداربسته دارید، اگر آنها به سیستم بارکد و WMS و AIDC شما متصل نباشند، ویدئوهای زیادی برای یافتن این­ که چه اتفاقی برای یک بسته افتاده است را باید ببینید. ساعتها فیلم ضبط شده از ده ها دوربین مداربسته.

معرفی سیستم ردیابی تصویری کالاها به کمک دوربین مداربسته

با سیستم ردیابی تصویری کالاها، وضعیت مرسوله یا کالا را در هر مرحله از سفرش از انبار خود خواهید دانست و می توانید ویدئوهایی بیابید که در چند ثانیه، وضعیت بسته را نشان می‌دهند. این راهکار سیستم اسکن و ثبت سریال کالا و سیستم مدیریت انبار را با دوربین­های مداربسته تحت شبکه و سیستم مدیریت تصاویر دوربین مداربسته، برای پوشش کامل فرایند اداره کالاها یکپارچه می­کند. یعنی شما تنها سریال شناسه (ID) یک بسته یا مرسوله را تایپ می­کنید و می­توانید ویدئویی از سفر آن توسط تجهیزات خود را ببینید. پس، اگر یک مشتری مطالبه­ای داشت، یا اگر اشتباهات تکراری را یافتید، می­توانید دریابید که چه اتفاقی افتاده است و قادر به نمایش آن خواهید بود.

با دوربین های مداربسته هوشمند، تجارت خود را گسترش دهید.

با نصب دوربین های مداربسته و استفاده از راهکار ردیابی هوشمند تصویری کالاها و مرسولات، یک فرصت واقعی برای افزایش سودآوری، خواهید داشت. این راهکار به شما در به حداقل رساندن تعداد اشتباهات کمک خواهد کرد. علاوه بر این، تعداد شکایات و مطالباتی که از سمت مشتریان با آن مواجه می­شوید را کاهش می­دهد. دیگر پولی صرف جریمه، جبران خسارت و بیمه نمی‌گردد و می­توانید سودآوری­ را با ارائه خدمات گسترده به مشتریان که شامل "شفافیت کامل" می شود، افزایش دهید.

بهبود فرایند­ها با سیستم نظارت تصویری هوشمند

راهکار ردیابی تصویری کالاها توسط دوربین مداربسته در واقع انجام کار با روش موثرتر است. ساده است، زمان کمتری روی اشتباهات، شکایات، مطالبات و بهبود زمانی فرایندها صرف می­کنید. تنها با چند کلیک ماوس خواهید دانست چه اتفاقی برای یک بسته افتاده است و به سرعت دلیل هر اختلالی را خواهید یافت. به علاوه، تصاویر دوربین های مداربسته می­تواند به شما در شناسایی مناطقی که تمایل به بهبود آن دارید و آموزش افراد در مورد چگونگی انجام درست کارها یاری رساند.

برند شما با سیستم ردیابی هوشمند باربری، تقویت می شود

فرایندهای کاری شما با راهکار ردیابی تصویری کالاها بهبود می­یابد و افزایش کیفیت خدمات رسانی بر تعداد مشتریان وفادار شما قطعاً تأثیر خواهد داشت. در کل، مشتریانتان شما را با چگونگی برخورد و رفتار در هنگام رخ دادن اشتباه، قضاوت می­کنند. شما به عنوان یک شرکت باربری یا حمل کالا و مرسولات قادر خواهید بود با نصب سیستم دوربین مداربسته هوشمند، دقیقا نشان دهید که چه اتفاقی برای هر بسته و مرسوله افتاده است و به سرعت اختلافات را برطرف کنید. این امر باعث تقویت روابط شما با مشتریان می­گردد و وفاداری را افزایش می­دهد. علاوه بر این، به­خاطر ارسال صحیح کالاها از مبدأ به مقصد به صورت سریع و امن، اعتبار کسب خواهید کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree