021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

بانک

دوربین مداربسته بانک

سیستم جامع امنيتی براي بانك‌ها و مؤسسات مالي و اعتباری

بانک‌ها تجارت‌های مرتبط با مسائل پولی، اعتباری همیشه در معرض تهدیداتی قرار دارند. ما همه نیازهای منحصر به فرد بانک‌ها را درک نموده و راهکارهای قابل اطمینانی را ارائه می کنیم. سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته بانک دارای ویژگی‌های قدرتمند و هوشمندی است. این ویژگی‌ها همراه با تکنولوژی پیشرفته آنالیز تصویر و یکپارچه سازی زیر سیستم‌ها (System Integration) مانند اکسس کنترل، دوربین مداربسته، سیستم اعلام حریق و سیستم صوتی، به بانک‌ها کمک می‌کند که شعبات بانک، ادارات امور شعب تا ادارات مرکزی بانک، خزانه‌ها و خودرو‌های حمل پول بانک، با یک سیستم آسان به صورت متمرکز و یکپارچه مدیریت گردد. ما به شما کمک می‌کنیم تا نظارت مؤثری برای اداره نمودن دارایی‌های بانکی، مدیریت امنیتی مشتریان و پرسنل بانک، حفاظت از مناطق حساس و محصور شده، امنیت دستگاه‌های خودپرداز (ATM) و خودروهای حمل پول بانک را با قابلیت اطمینان بی‌نظیر در اختیار داشته باشید.

توپولوژی سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته بانک

مزایا

 • کیفیت بالا: به کمک سنسورهای مدرن دوربین مداربسته با رزولوشن بالای 4K ، 12 مگاپیکسل و ... ، رزولوشن و کیفیت تصویر به میزان زیادی بهبود می‌یابد و می‌توانید تمام جزئیات مانند شماره سریال اسناد مبادله شده مقابل باجه بانک را بخوانید.
 • بهره‌وری بالا در هزینه‌های بانک: در صورت نیاز به سیستم دوربین مدار بسته مگاپیکسلی با هزینه کم، با استفاده مجدد از کابل موجود و نصب آسان، به میزان قابل توجهی در سرمایه گذاری صرفه‌جویی می‌شود.
 • خدمات VIP در بانک به کمک تشخیص چهره دوربین مدار بسته: به کمک دوربین‌های مداربسته با قابلیت آنالیز تصویر و عملکرد تشخیص چهره، می‌توانید مشتریان ویژه و VIP خود را در زمان ورود به بانک شناسایی کنید و خدمات متمایزی را به آنها ارائه دهید.
 • اطلاعات آماری از مراجعین به هر شعبه بانک به کمک آنالیز تصویر هوشمند دوربین مداربسته: آمارهایی مانند تعداد مراجعین به هر شعبه بانک در هر روز، سن و جنسیت مراجعین بانک، زمان‌های پیک ورود و خروج و ساعت‌ها یا روزهای خلوت در هر شعبه بانک، شلوغترین و خلوت‌ترین باجه‌ها در یک شعبه بانک، ترافیک جریان ورودی و خروجی در یک شعبه بانک بر اساس دوره زمانی خاص، می‌تواند توسط سیستم آنالیز تصویر هوشمند دوربین‌های مداربسته ارائه گردد. این اطلاعات ارزشمند مبنای تصمیم‌گیری برای مدیریت شعبه یا امور شعب استانی یا کشوری بانک است.
 • یکپارچه سازی و قابلیت سازگاری سیستم‌های امنیتی در بانک: به منظور افزایش سطح امنیت و مقابله با حوادث، سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته بانک و سایر سیستم‌های امنیتی بانک می‌توانند به صورت یک سیستم یکپارچه با مدیریت متمرکز و امکان اجرای سناریو‌های مختلف در هر موقعیت تعریف شده، ارائه گردند. دوربین‌های مداربسته بانک، سیستم اعلام سرقت بانک، سیستم اعلام حریق بانک، سیستم صوتی و اکسس کنترل بانک به صورت هوشمند و با قابلیت ارتباط با یکدیگر، یک سیستم ترکیبی و بزرگ را می‌سازند. در هر موقعیت و زمان تعریف شده، تمامی سیستم‌های امنیتی به صورت هماهنگ و براساس دستورات نوشته شده قبلی، عمل می‌کنند.
 • ثبت هوشمند تراکنش‌ها در بانک: ثبت اطلاعات تراکنش و ثبت همزمان یک تصویر واضح چهره، برای زمانی که اختلاف یا سوء تفاهمی با مشتری رخ دهد، می‌تواند مدرکی قوی برای اثبات در بانک‌ها باشد.
 • ثبت اطلاعات مانیتور هر کاربر بانک: به منظور امکان ثبت و بررسی خطاهای انسانی سهوی یا اقدامات مجرمانه تعمدی در بانک, امکان ضبط تصاویر مانیتور کامپیوتر هر کارمند، به عنوان یک کانال دوربین مداربسته در بانک، وجود دارد.
 • با نصب دوربین‌های مداربسته هوشمند و تشخیص خودکار پلاک کلیه اتومبیل‌هایی که قصد ورود به محوطه‌های خاص در شعبات بانک یا ... را دارند، تردد خودروها در واحد‌های مختلف بانک را مدیریت نمایید.
 • استفاده از دوربین مداربسته با قابلیت آنالیز تصویر و صدا، به صورت هوشمند و استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته برای تشخیص مقابله با نفوذ به یک محدوده، تشخیص شیء رها شده، تشخیص سرقت اشیاء و اموال بانک، تشخیص اجتماع نفرات در یک محدوده شعبه بانک، تشخیص صف طولانی در بانک ، پرسه زدن بیش از حد در یک منطقه حساس مانند ATM خودپرداز بانک، ورود به یک منطقه حساس، فریاد زدن، شمارش نفرات و ... .

راهکار هوشمند برای امنیت بانک

 • اطمینان از ایمنی شبانه روزی مشتریان و کارکنان در بانک با آنالیز هوشمند تصاویر
 • افزایش ایمنی تراکنش ها و رضایت‌مندی مشتری با ثیت خودکار و همزمان تراکنش و تصویر دوربین مداربسته
 • جمع‌آوری فیلم‌های قابل اعتماد برای رسیدگی بعدی در بانک
 • مدیریت تمام شعب بانکی به صورت کارا و آسان در یک نقطه یا نقاط مختلف


معرفی سیستم نظارت تصویری هوشمند بانک

خودپرداز (ATM) یا مراکز خدمات بانکی الکترونیک

 • دوربین مداربسته مخفی در ATM بانک به همراه دستگاه ضبط تصاویر ATM NVR
 • پشتیبانی از POS و ثبت تراکنش به همراه تصویر در یک دیتابیس
 • آنالیز تصویر و بررسی زمان توقف هر فرد در محدوده مشخص شده هر (ATM) خودپرداز بانک توسط دوربین مداربسته و اعلام هشدار به مأمورین امنیتی در صورت تشخیص پرسه زنی بیش از حد توسط دوربین مداربسته هوشمند
 • جلوگیری از خطرات امنیتی نظیر سرقت‌ها، حملات خیابانی، حملات گروهی
 • مانیتورینگ و نظارت جامع در هر مکان

دوربین مداربسته لابی یا سالن انتظار شعبه بانک

 • استفاده از دوربین مداربسته با رزولوشن تا 4K با لنزهای واید (زاویه باز) در بانک برای داشتن تمام جزئیات
 • استفاده از دوربین‌های مداربسته چند لنزی برای نمای 360 درجه در یک زمان
 • استفاده از دوربین‌های چشم ماهی برای نظارت جامع در شعبات یانک و ثبت اطلاعات آماری به صورت هوشمند

دوربین مداربسته درب ورودی بانک

دوربین مداربسته Super WDR با وضوح کامل تصویر اشخاص را در مقابل درب‌های ورودی محیط‌های داخلی و خارجی بانک نشان می‌دهد.

دوربین مداربسته باجه بانک

 • دوربین ویژه باجه بانک با لنزهای دوگانه، ثبت تراکنش‌ها را انجام می‌دهد.
 • ضبط تصویر مانیتور کامپیوتر مسئول باجه بانک در نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین مداربسته برای رسیدگی های بعدی انجام می گیرد.
 • برای حجم زیاد تراکنش‌های نقدی، تصویر چهره با کیفیت بالا و همچنین اطلاعات تراکنش در سیستم مدیریت تصاویر بانک ثبت می‌شود که این موارد برای جلوگیری از بروز اختلافات بالقوه ضروری می‌باشند.

مرکز نظارت تصویری مرکزی در بانک

 • پلت فرم متمرکز مدیریت تصاویر دوربین مداربسته با ویژگی فدریشن برای نظارت تصویری متمرکز تمام شعب بانک در یک نقطه
 • ضبط تصاویر دوربین مداربسته مهم بانک به صورت موازی در چند نقطه برای افزایش ایمنی و اطمینان
 • اجرای کامل و استاندارد اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته و راه اندازی ویدیو وال در اتاق مانیتورینگ بانک
 • نمایش تصاویر به صورت لایه بندی شده در ویدیو وال اتاق مانیتورینگ بانک

جزئیات سیستم نظارت تصویری هوشمند بانک

نظارت بر منطقه خودپرداز (ATM) بانک با دوربین مداربسته

عرش گستر یک راهکار و سیستم کامل نظارت تصویری را برای دستگاه ATM بانک و ایمنی بخش مراکز و شعب الکترونیک و شبانه روزی بانک ارائه می‌دهد.

 • دوربین‌های مداربسته ATM بانک: تصویر ویدئویی با کیفیت FullHD، طراحی Pinhole (سوزنی) برای پوشش به صورت دوربین مخفی، دارای لنزهای دوگانه برای نمایش جهت‌های مختلف
 • ATM NVR: با عملکرد اختصاصی، ضبط اطلاعات تراکنش‌ها به همراه تصاویر را پشتیبانی می‌کند.
 • دوربین اتاقک (کابین ATM): تنها یک دوربین با لنز واید برای پوشش تمام بخش‌های داخل اتاقک کافی است. به علاوه برای دستگاه های خود پرداز بیرونی، دوربین‌های مداربسته پرسه زنی افراد در اطراف ATM را تشخیص داده و به حراست یا مأمورین امنیتی اطلاع می‌دهند.

نکته: پوشش اطلاعات تراکنش‌ها با استفاده از دوربین‌های مداربسته و تصاویر با کیفیت ویدئویی راه حل بهتری برای حل اختلافات مشتری و افزایش ایمنی تراکنش‌ها می‌باشد.

دوربین های مداربسته ورودی و سالن انتظار بانک

افراد بسیاری به طور مداوم در هنگام تابش نور شدید خورشید از درب‌های بانک وارد و خارج می‌شوند که برای ضبط تصویر با کیفیت، باید دوربین‌های مداربسته‌ای با ویژگی WDR، رزولوشن بالا و عملکرد هوشمند در این مناطق بانک وجود داشته باشد. مناطق ورودی و سالن انتظار در شعب بانکی، مکان‌هایی هستند که ثبت تصاویر دقیق چهره حتی در محیط‌های با شدت بالای نور خورشید، لازم و ضروری است.

دوربین های Super WDR

دوربین های WDR واقعی با عملکرد فوق‌العاده سنسور و پردازش تصویر می‌توانند در دامنه دینامیکی تا dB 140 برسند که قادر به ثبت تصویر با کیفیت و کاملا واضح، حتی در محیط آفتابی با کنتراست بالا می‌باشند.

دوربین 4K Ultra HD

دوربین‌های مدار بسته با لنز‌های موتورایز و دوربین‌های مدار بسته Fisheye به همراه لنزهای واید برای ضبط تصاویر پانارومایی در لابی بانک، و طیف گسترده‌ای از محصولات 4K برای برآورده ساختن نیازهای نظارتی در ساختمان‌های شعب بانک ارائه شده است.

آنالیز و تشخیص هوشمند در بانک

دوربین‌های مداربسته IP با قابلیت IVA ( آنالیز ویدئویی هوشمند ) دارای ویژگی‌های کامل هوشمند مانند تشخیص چهره، تشخیص نفوذ، تشخیص شئ رها شده، تشخیص برداشتن اشیاء، عبور از خط، ورود به محدوده غیر مجاز و غیره، به منظور کمک بهتر به مدیریت امنیت در بانک‌ها ارائه شده‌اند.

تشخیص چهره با آنالیز تصویر دوربین مداربسته

شناسایی هویت مشتریان اختصاصی VIP بانک با تکنولوژی پیشرفته آنالیز تصویر مقایسه از ویژگی‌های منحصر به فرد دوربین‌های مداربسته و نرم افزارهای آنالیز تصویر می‌باشد. این امر باعث می‌شود از دید بازاریابی، تجربه مشتری بانک، به‌طور قابل توجهی بهبود یابد.

شمارش نفرات توسط دوربین مداربسته در ورودی یا بخش های مختلف بانک

فناوری شمارش نفرات می‌تواند جریان رفت و آمد، جنسیت و سن مشتریان به شعبات مختلف بانک و ساعات مختلف شبانه روز را در گزارش ورود و خروج روزانه یا ماهانه نشان دهد. این اطلاعات در تصمیم گیری و مدیریت کلان یا خرد بانکداری دنیا، بسیار تأثیر گذار است.

دوربین مداربسته باجه بانک

دوربین ویژه مسئول باجه بانک با لنزهای دوگانه، ثبت تراکنش‌ها را انجام می‌دهد. در هر تراکنش اطلاعات مربوطه دستگاه پوز یا مانیتور مسئول شعبه و تصویر فرد به صورت همزمان برای بررسی‌های بعدی ذخیره می‌گردد. حجم زیاد تراکنش‌های مالی در هر روز (از پرداخت وجه چک، برداشت یا پرداخت وجه، امضای اسناد تا تأیید وام‌های بانکی)، ممکن است منجر به آسیب‌پذیری بانک‌ها و موسسات در اثر سوء تفاهم و اختلاف با مشتریان گردد.

دوربین مداربسته ویژه باجه با لنزهای دوگانه

دوربین مداربسته با لنز دوگانه به صورت خاص برای کاربردهایی طراحی شده است که در آن کیفیت بالا و تصویربرداری دو طرفه از نزدیک در طی انجام تراکنش‌های مالی بانک، مورد نیاز است.
در دستگاه‌های انتقال وجه اتوماتیک بانک با استفاده از دوربین pinhole (سوزنی)، تصاویر نزدیک از چهره در حالی که اطلاعات مربوط به تراکنش نیز در ویدئو توسط عملکرد تصویر در تصویر پوشش داده می‌شود، گرفته می‌شوند تا از اختلافات و سوء تفاهم‌های مشتری بانک، جلوگیری شود.

مرکز کنترل و اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته بانک

ذخیره‌سازی تصاویر ویدئویی از عملیات روزانه در یک مرکز کنترل بانک، بخش اصلی از سیستم نظارت تصویری و دوربین مدار بسته بانک (CCTV) است.

NVR دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته بانک

رنج وسیعی از دستگا‌های ضبط تصویر، متناسب با تعداد دوربین‌های مدار بسته هر شعبه و دارای قابلیت ارتقاء در آینده (از 4 تا 600 کانال تصویر دوربین مداربسته در بانک) قابل ارائه می‌باشد.

نرم افزار مدیریت تصاویر ویدئویی دوربین های مداربسته

نرم افزار‌های مدیریت تصاویر ویدئویی VMS در یک سیستم دوربین مداربسته CCTV یکی از ارکان اصلی است که مدیریت، نمایش‌ها، بازپخش و کنترل تمام عملیات روزانه را در میان تمام دستگاه‌ها انجام می‌دهد. این نرم افزار می‌تواند قابلیت‌های گسترده‌ای مانند آنالیز تصاویر دوربین مداربسته بانک، مدیریت ویدیو وال، قابلیت یکپارچه سازی و مدیریت سایر بخش‌های امنیتی، کنترل مرکزی و فدریشن را داشته باشد. عرش گستر از نرم افزار‌های مدرن و تراز اول جهانی برای مدیریت تصاویر دوربین‌های مداربسته استفاده می‌نماید.

سرور و ذخیره‌سازی شبکه

برای ذخیره سازی و مدیریت دوربین‌های مدار بسته با استفاده از نرم افزار‌های مدیریت تصاویر و همچنین ذخیره تصاویر از سرور و دستگاه‌های ذخیره تصویر تحت شبکه، استفاده می‌گردد.

اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته

ارائه انواع مانیتورهای صنعتی با قابلیت کارکرد 24 ساعته، مانیتورهای narrow bezel ویدیو وال، کنترلرهای ویدیو وال، نرم افزارهای مدیریت تصاویر و ارائه لایه بندی‌های مختلف برای ویدیو وال و اتاق مانیتورینگ، طراحی و اجرای اتاق مانیتورینگ دوربین‌های مدار بسته بانک به صورت ارگونومیک و استاندارد ، از جمله خدمات شرکت عرش گستر در این حوزه می‌باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree