021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

رستوران

دوربین مداربسته و هوشمندسازی رستوران ها

ایجاد یک رستوران هوشمندتر و ایمن­تر

اگر شما در یک رستوران یا فست فود کار می­کنید، کارهای مهم زیادی در طول روز دارید. در رستوران کارها باید به سرعت انجام شود. سختی­های زیادی در رستوران داری و گرداندن آن وجود دارد. پس نیاز است تمرکز شما با مواردی مانند مقابله با سرقت، کلاهبرداری ، رفتار ناشایشت کارکنان، و توجه شبانه روزی نسبت به سلامت غذا و موارد اولیه از بین نرود. در صورت عدم توجه بی این موارد سوددهی کار شما تضمین نمی شود. در کنار این موارد ، اتوماسیون و هوشمند سازی رستوران شما می تواند شما را از سایر رقبا متمایز سازد. عرش گستر برای توسعه کار رستوران داری به شما کمک می کند:

شما می­توانید از این مزایا در سراسر تجارت خود بهره ببرید. شما می توانید:

  • از مهمانان و کارکنان حفاظت کنید
  • با تمرکز کار کنید
  • پرداخت ها را با ایمنی بهبود بخشید

مسائل و چالش­های مالکین رستوران

راه­اندازی کسب و کار ایمن و سودآور رستوران، کار آسانی نیست. در دنیای مدرن امروزی نیز چالش هایی برای این کار وجود دارد.

امنیت صندوق: سرقتی در داخل رستوران صورت گرفته است؟ آمار پرداختی­ها همخوانی ندارد؟ مشکل از کار کارمندان است؟ چگونه تشخیص بدهیم؟

سرقت: در هنگام وقوع یک سرقت چگونه باید از مشتریان و کارکنان رستوران محافظت نمود و بلافاصله به آنها کمک کرد؟

سودآوری رستوران: چگونه می­توان مشتریان را بهتر درک نمود و کسب و کار را رشد داد؟

نظارت تصویری از راه دور رستوران: چگونه می توان هنگامی که در سفرهای تجاری و یا تفریحی هستید ؛ در هر زمان و مکان از وضعیت رستوران مطلع گردید؟

سلامت غذا در رستوران: چگونه می توانیم از روند آماده­سازی غذا مطلع شوید و از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید؟ یک اشتباه ممکن است حیثیت شما را تباه کند.

مدیریت: چگونه می­توان کارکنان رستوران را به صورت موثر مدیریت نمود؟

راه­حل­های ارائه شده توسط ما چیست؟

سامانه نظارت تصویری هوشمند رستوران

اپلیکیشن ها و نرم افزارهای هوشمند نظارت تصویری و دوربین مداربسته در رستوران

انواع دوربین مداربسته (CCTV) مخصوص محیط بیرونی، داخلی و آشپزخانه رستوران

یکپارچه سازی POS رستوران با سامانه دوربین مداربسته رستوران

آلارم های به موقع و بدون خطا برای آگاهی مدیر رستوران از حوادث

حفاظت پیرامونی از رستوران در شب و تعطیلات با دوربین های مداربسته هوشمند

سیستم­های حضور وغیاب رستوران

آنالیز تصویر هوشمند برای کمک به امنیت و سودآوری رستوران

نظارت بر آشپزخانه رستوران

سیستم های نظارتی مدرن برای رستوران

نظارت تصویری از راه دور با دوربین مداربسته رستوران

آیا می­توان در سفرهای کاری یا تفریحی از طریق اپلیکیشن­های هوشمند و در هر زمان و مکان از وضعیت رستوران آگاه گردید؟ شاید شما در بین منزل و محل کار در تردد هستید و همزمان می­خواهید از وضعیت رستوران خود مطلع باشید؛ این کار با هوشمندسازی نظارت از راه دور و انتقال تصویر دوربین های مداربسته از طریق برنامه های کاربردی (هر دو نسخه iOS و Android) در هر زمان و مکان امکان پذیر می­گردد.

امنیت صندوق در رستوران

با نصب دوربین­های مداربسته با کیفیت بالای Full HD یا 4K در قسمت صندوق رستوران و به کمک یکپارچه سازی و ثبت اطلاعات فاکتور و دستگاه POS ، در سامانه نظارت تصویری رستوران ، استفاده از کلید اضطراری برای حوادث احتمالی مانند زورگیری، و نصب دوربین مداربسته کوچک Pinhole (با لنز بسیار کوچک) برای کنترل صندوق ، می توانید امنیت این قسمت را به صورت کامل در رستوران تأمین نمایید.

سیستم هشدار یا آلارم در رستوران

در هنگام تعطیلی رستوران با سیستم هشدار هوشمند می توان از طریق اپلیکیشن، آلارم های ارسالی را دریافت کرد و برای اطمینان ، تصاویر دوربین مداربسته رستوران را به صورت زنده مشاهده کرد.

آلارم می تواند بر اثر ورود شخص به منطقه ممنوعه، تحریک سنسورهای سیستم اعلام سرقت، ایجاد صدا بر اثر شکستن شیشه، پرسه زدن فرد در اطراف رستوران و ... توسط سامانه دوربین مداربسته هوشمند نصب شده در رستوران، شناسایی و ایجاد شود.

کمک به مدیریت رستوران با دوربین های مداربسته

شما می توانید با استفاده از تجهیزات حرفه­ای حضور و غیاب به شکل کارامدی زمان کار و شیفت کاری کارکنان رستوران را مدیریت نمایید. برای اطمینان بیشتر ، دستگاه حضور و غیاب رستوران می تواند با سیستم دوربین مداربسته رستوران یکپارچه شود. در هنگام ورود و خروج کارکنان ، تصویر دوربین مداربسته رستوران به صورت خودکار با زمان ورود و خروج کارکنان رستوران ثبت می گردد.

رشد بازدهی در رستوران با دوربین مداربسته

با شمارش مشتریان رستوران، و بررسی آمارهای ساعتی و روزانه می توان درک بهتری از جریان ترافیک رستوران ، چگالی نفرات در هر منطقه، سن و جنس مشتریان و ... را به دست آورد و برای بهره­وری و رشد رستوران برنامه­ریزی نمود.

سلامت غذا در رستوران با دوربین مداربسته

علاوه بر طعم لذیذ غذا، یکی دیگر از راه­حل­های جذب مشتری بیشتر در رستوران، نمایش محیط آشپزخانه رستوران و فرایند آماده­سازی غذا در رستوران ، جهت مطمئن ساختن مشتریان از سلامت مواد غذایی و رعایت اصول بهداشتی در تمامی مراحل تهیه غذا است که از طریق نصب دوربین های مدار بسته در محیط آشپزخانه رستوران فراهم می گردد.

یکپارچه سازی POS رستوران با سیستم دوربین های مداربسته

با یکپارچه سازی دستگاه POS رستوران با نرم افزار مدیریت و ضبط تصاویر ویدئویی (NVR) رستوران و همچنین سیستم صدور فاکتور صندوق دار رستوران می­توان با نظارت بر تراکنش­ها و صورتحساب­ها، از دقیق و شفاف بودن آنها اطمینان حاصل نمود. تصویر فاکتور غذای مشتری، اطلاعات تراکنش و تصویر مشتری که از طریق دوربین مداربسته رستوران برداشت شده است، در بانک اطلاعاتی سامانه نظارت تصویری هوشمند رستوران، ذخیره می گردد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree