021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

سینما

دوربین مداربسته سینما و تأتر

سیستم های امنیتی تضمین می­کنند که فیلم ها و نمایش ها می­توانند در تئاترهای سراسر دنیا، از بولشویی مسکو و کایفنگ در مرکز هنر توکیو تا سالن تأتر شهر در تهران بدون هیچ دغدغه حفاظتی اجرا شوند.

نصب دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری مدرن ، اولین و ساده ترین لایه حفاظتی به شمار می رود که با استفاده از دوربین های هوشمند امروزی کارایی بسیار بالایی دارد.

با در اختیار داشتن یک سیستم امنیتی یکپارچه در سالن تأتر و سینما ، شامل: اتوماسیون و کنترل هوشمند تجهیزات ساختمان ، اکسس کنترل، سیستم صوتی، سیستم اعلام حریق و دوربین مداربسته ، می توان در صورت بروز آتش سوزی ، سناریوهای هماهنگ و از پیش تعریف شده ای را برای مدیریت بحران اجرا نمود. این سناریو می تواند به صورت خودکار توسط سیستم جامع مدیریت ساختمان در سالن سینما یا تأتر اجرا شود.

شما می توانید با استفاده از تعامل سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته، اکسس کنترل و سیستم آدرس دهی و اعلان صوتی ، با راهنمایی به موقع و خودکار برای تماشاگران تأتر و سینما تجربه به یادماندنی ایجاد کنید.

شمارش نفرات، کنترل و تشخیص جمعیت، تشخیص صف طولانی , اعلام زمان انتظار یا راهنمایی مراجعین به صف دیگر، تشخیص درگیری، دعوا و ... و ارسال آلارم به مأمورین حراست، اعلان خودکار در صورت ورود به محدوده غیر مجاز، از جمله موارد استفاده از دورمندهای مداربسته هوشمند و آنالیز تصویر می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree