021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

سیستم یکپارچه نظارت تصویری هوشمند مراکز تجاری

سامانه یکپارچه دوربین مداربسته هوشمند تضمین می‌کند که فناوری در فروشگاه یا مجتمع تجاری شما می‌تواند از افراد و کارکنان محافظت کند. اهمیت دارد که فرصت‌هایی برای افزایش سود و گسترش آگاهی از رفتار مشتری را در زمان مناسب بیابیم. دوربین‌های مداربسته هوشمند را به صورت استراتژیک نصب کنید و سپس قادر به ثبت و درک بهتر رفتار مشتری و مصرف کننده و نحوه خرید او خواهید بود. شما می توانید امکانات مدرنی مانند شمارش نفرات و یکپارچگی با سیستم POS را اضافه کنید و سپس می‌توانید نسبت به تجارتتان، آگاه‌تر شوید و البته امنیت تجارت شما به بهترین شکل حفظ می شود.

سامانه دوربین مداربسته هوشمند برای هایپرمارکت‌ها

فروش در هایپر مارکت هیچوقت تا به این حد چالش برانگیز نبوده است. رقابت بسیار شدید است، حواشی فشار می آورند و شکست‌های داخلی یا بیرونی به طور روزافزونی هزینه آورند.
پس زمان آن است که روشی بیابیم تا در آن بتوان به تجارت شما کمک کرد. این امر فراتر از ایمنی و امنیت است.

اطلاعات کلیدی که صاحبان یک مجتمع تجاری می‌توانند داشته باشند

چطور می‌توانید از فروشگاه خود سود بیشتری ببرید؟

کسب سود از فناوری فروشگاهی هوشمند:

  • جلوگیری از خرابکاری ها: آب رفتن کالاها، کلاهبرداری در فروش، بلند کردن اجناس و سرقت پول
  • بهینه سازی فروشگاه: تبدیل بیشتر فرصت ها به فروش در فروشگاه و ارائه تجربه خوب خرید به مشتری با بهبود طرح¬ فروشگاه، برنامه¬ریزی رفتار کارکنان و تبلیغات محصول
  • ایمنی و امنیت: ایجاد محیطی ایمن و امن برای مشتران و کارکنان خود

دوربین مداربسته IP ، قابلیت توسعه ساده

همه ما می‌دانیم دوربین‌های مداربسته CCTV به کاهش سرقت، به خصوص زمانی که مشتریان از وجود آن باخبر باشند، کمک می‌نماید. با سیستم نظارت تصویری تحت شبکه، می‌توانید به سادگی دوربین‌های مداربسته اضافی برای پوشش بخش‌های خاص یا مناطق نیازمند به نظارت اضافه کنید و با ذخیره تصاویر ویدئویی خود در سرور مجتمع تجاری و یا در یک سرور راه دور، می‌توانید تضمین کنید که سامانه دوربین مداربسته از شما در برابر نفوذگران حفاظت می‌کنند.

یکپارچگی با سیستم گزارش دستگاه POS

سامانه دوربین مدار بسته به سادگی با سیستم POS شما، یکپارچه می‌شود. شما می‌توانید به راحتی به تاریخچه تراکنش‌های انجام شده به همراه اطلاعات تراکنش، تصویر مشتری و تصویر فاکتور صادر شده، دسترسی داشته باشید. تصویر دوربین مداربسته و اطلاعات دستگاه POS متناظر می‌توانند همزمان در نمایشگر زنده و حالت پلی بک تصاویر نمایش داده شوند. جستجوی متن برای یافتن یک صورت حساب مشخص و ضبط‌های ویدئوی دوربین مداربسته مربوطه، از ویژگی‌های سامانه هوشمند دوربین مداربسته فروشگاه و مجتمع تجاری است. راهکار POS، تصاویر دوربین مداربسته را با داده‌های تراکنش دستگاه پوز متصل می‌کند. همه اقلام اسکن شده می‌توانند در تصاویر زنده نمایش داده شوند و حتی در بازبینی تصاویر دوربین مداربسته، پلی بک شوند و می‌توانند به آلارم‌های برنامه‌نویسی شده متصل شوند. اینکار به مدیریت اجازه می‌دهد در صورت نیاز، بلافاصله تصاویر را بازبینی کنند یا به دنبال تراکنش مشخصی بگردند، حتی ماه ها پس از رویداد.
استفاده از این راهکار، در کاهش میزان سرقت و فعالیت کلاه‌بردارانه تاثیر می گذارد.
چند راه برای تولید داده‌های POS وجود دارند:

  • ضبط کردن اطلاعات در دستگاه ضبط تصویر دوربین مداربسته، هنگامی که داده‌ها برای پرینت ارسال شده اند (با RS232/USB).
  • ضبط کردن اطلاعات در تصویر ضبط شده دوربین مداربسته، هنگامی که داده‌های POS به پایگاه داده مرکزی ارسال شده‌اند (با شبکه)
  • ارسال از طریق نرم افزار POS

با ویدئو شبکه‌ای، قادر به تشخیص اختلاف میان سوء‌تفاهم‌ها و کلاهبرداری‌ها که در آن سیستم POS شما می‌تواند دستکاری شود، خواهید بود.
آمار اطلاعاتی دستگاه‌های پوز POS (از فروشگاه‌های تک تا زنجیره‌ای) شناسایی الگوها و رفتارهای مشکوک را ساده می‌کند. با این اطلاعات، می‌توانید ابزارهای آموزش کارکنان خود را توسعه دهید و تضمین کنید همیشه یک گام در جلوگیری از خرابکاری جلو هستید. می‌توانید عکس و فیلم ضبط شده واضحی از تخلفات بگیرید، مانند:

  • تخفیف‌های غیر مجاز
  • مقادیر وارد شده دستی نادرست
  • پردازش نادرست کالاهای مرجوعی‌ها
  • خطاهای پرداخت پول

بهبود ایمنی و امنیت شما با سامانه دوربین مداربسته

دوربین مداربسته ورودی فروشگاه، مجتمع تجاری، هایپر مارکت

ورودی و لابی مکان‌هایی هستند که تصویربرداری دقیق برای تشخیص چهره با دقت بالا لازم است.

Super WDR Cameras

ویژگی دوربین های مداربسته WDR رنج دینامیکی گسترده تا 140 دسی بل با کمک فناوری نوردهی چند گانه یا به بیان ساده تر سخت افزاری است، این تکنولوژی باعث ارائه تصاویر با کیفیت و شفافیت بالا، حتی در محیط‌‌هایی با پس زمینه بسیار روشن توسط دوربین مداربسته می‌گردد.

تشخیص هوشمند

دوربین مداربسته IP هوشمند مجموعه کاملی از ویژگی‌های هوشمند نظیر تشخیص نفوذ غیر مجاز، تشخیص سرقت، تشخیص چهره، جا ماندن یک شیء در صحنه، پوشانده شدن یا قطع تصویر دوربین ، باز ماندن یک درب حساس و ... را برای ایجاد امنیت قوی، دارا می‌باشد.

شمارش نفرات

دوربین مداربسته هوشمند می تواند نفرات ورودی به فروشگاه یا نفرات وارد شده به هر قسمت یا یک راهرو را بشمارد. شما می توانید جریان حرکت افراد را از ورودی تا خروجی با ارائه گزارش روزانه، ماهیانه و یا سالیانه بررسی کنید. به راحتی و با مشاهده نقشه Hit Map می‌توانید مکان‌هایی که بیشترین مراجعه را در فروشگاه یا مجتمع تجاری داشته‌اند را مشخص کنید. از این اطلاعات می توانید برای تحلیل تجارت به منظور بهبود آن استفاده کنید. شما می‌توانید به راحتی تأثیر تبلیغات و برنامه‌های بازاریابی خود را تحلیل کنید.
گزارش‌های توزیع مشتری، براساس جمع آوری اطلاعات از شمارش نفرات دوربین‌های مداربسته در مناطق مختلف فروشگاه در طول یک دوره زمانی محدود، ایجاد می‌شود.
گزارش‌های توزیع مشتری روزانه، هفتگی و ماهیانه برای بهبود زمان‌بندی کاری پرسنل و گسترش استراتژی‌های بازاریابی کمک می‌کنند.

دوربین مداربسته هوشمند و نظارت بر سالن‌های فروشگاهی

سالن فروش، ناحیه مرکزی یک هایپر مارکت است. نظارت وضعیت کلی و ردیابی موارد مشکوک در این قسمت ضروری است. نقشه Hit Map هیت مپ که با دوربین مداربسته Fisheye ایجاد می‌گردد، می‌تواند به مدیریت بهتر چیدمان کالاها و افزایش آگاهی از رفتار مشتری کمک کند. در صورت لزوم، می‌توانید کالاهای با ارزش را با یک دوربین مداربسته بسیار کوچک نظارت کنید.

نقشه گرمایی یا هیت مپ (Heat Map)

یک دوربین مداربسته Fisheye می‌تواند هیت مپ را برای نواحی مهم ایجاد کند که به شما در آنالیز تجارت کمک می‌نماید.
در نواحی خاص، می‌توانید به جای نصب چندین دوربین مداربسته برای نظارت بر محیط، از یک دوربین مداربسته Fisheye استفاده کنید. با نصب دوربین مداربسته Fisheye علاوه بر تصویر 180 درجه پانورامای کیفیت بالا، تصاویر نماهای مختلف را نیز به صورت بازشده و بدون هیچ گونه اعوجاج مشاهده خواهید کرد.

نظارت بر انبار فروشگاه با دوربین مداربسته

دوربین مداربسته Starlight می‌تواند تضمین کند که انبار فروشگاه شما 24 ساعته و بدون توجه به شرایط روشنایی، تحت نظارت باشد و احتمال دزدی را کاهش دهد.
هم در شب و هم در روز، دوربین مداربسته Starlight می‌تواند به وضوح همه جزئیات حفاظتی انبار را برای جلوگیری از سرقت، ارائه کند.
با یکپارچه سازی سیستم نظارت تصویری و اکسس کنترل، می‌توانید به صورت کامل، تردد کارکنان به انبار را کنترل و در صورت باز ماندن درب انبار، از طریق آلارم در تلفن عمراه خود، مطلع شوید.

نظارت بر پارکینگ با سامانه هوشمند نظارت تصویری و ثبت پلاک

میزان روشنایی کم در ناحیه پارکینگ دیگر یک چالش برای سامانه دوربین مداربسته مجتمع تجاری نیست. این امر به دلیل آن است که دوربین مداربسته حتی در نورهای ضعیف، تصاویر با کنتراست بالا و رنگ واضح می‌گیرد. دوربین‌های مداربسته باقابلیت تصویربرداری چندگانه با 4 یا 8 سنسور تصویر، قادرند همزمان، چهار تا هشت تصویر را از یک محیط با پوشش زاویه 180 یا 360 درجه، ارائه دهند. یک دوربین PTZ می‌تواند تصاویر با جزئیات دقیقی حتی در محیط های سربسته ارائه کند.

سامانه مدیریت هوشمند دسترسی خوردو به پارکینگ

با سامانه هوشمند کنترل تردد خودرو با قابلیت تشخیص و ثبت خودکار پلاک می‌توانید یک پارکینگ مکانیزه برای فروشگاه یا مجتمع تجاری خود داشته باشید. بررسی مجوز به خودروها با استفاده از فیلترینگ لیست سیاه و سفید (غیر مجاز و مجاز) ، صدور قبض پارکینگ، آلارم هوشمند ، اجازه ورود یا خروج به صورت خودکار، از ویژگی‌های این سامانه می‌باشد.
در پارکینگ خصوصی راهبند خودکار می‌تواند برای خودروهای لیست مجاز باز شود. همچنین راهبند برای لیست سیاه در جای خود باقی می‌ماند و آلارم ارسال می‌شود. در پارکینگ عمومی، کلیه عملیات و محاسبه و صدور قبض پارکینگ به صورت مکانیزه انجام می گیرد.

استفاده از دوربینهای آنالوگ قدیمی به کمک انکدرهای تصویر

انکدرهای ویدئویی می‌توانند شما را قادر به اتصال دوربین‌های مداربسته آنالوگ موجود به شبکه IP کنند. در این صورت، شما می توانید به سادگی و گام به گام به سیستم نظارت تصویری مدرن IP مهاجرت کنید.

فرمت Corridor یا راهرو برای نظارت بیشتر در راهرو اجناس فروشگاه

تصویر دوربین مداربسته در حالت عادی دارای عرض بیشتری است. فرمت Corridor برای نظارت تصویری در راهرو فروشگاه، ترجیح داده می‌شود و فرمت 16:9 به طور خودکار برای پوشش حداکثری به 9:16 تبدیل می‌شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree