021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

موزه

دوربین مداربسته موزه

در حفاظت از موزه ها ، ساختمانهای باستانی، مراکز گردشگری و تماشای مصنوعات تاریخی، سیستم های امنیتی از میراث هنر و گنجینه های ارزشمند کشور محافظت می­کنند. حفاظت از این گنجینه ها نیاز به نظارت شبانه روزی دارد و دوربین های مداربسته همچون نگهبانان هوشمند به صورت مداوم و با استفاده از تکنولوژیهای مدرن آنالیز تصویر، یه صورت بیست و چهار ساعته مراقب بوده و در صورت لزوم اخطارها ، فرامین و آلارمهای مربوطه را صادر می کنند.

شما در یک موزه با چالش های متنوعی از لحاظ امنیتی ، روبرو هستید:

 • حفاظت از بازدید کنندگان و کارکنان موزه
 • محافظت از اشیای گران قیمت در زمان بازدید موزه و بعد از آن
 • جلوگیری تهدیدات ، خرابکاری در موزه، ساختمانهای تاریخی و ملی و ...
 • مقابله با آتش­سوزی­ها و انفجارها
 • مدیریت انواع مختلفی از مجوزهای دسترسی متفاوت

مدیریت این چالش­ها یک کار پر تنش است ؛ زیرا باید به صورت مداوم و بدون وقفه این مراقبت صورت گیرد.

ما برای حفاظت از موزه ها راهکارهای زیر را ارائه می کنیم.

 • با نصب دوربین های مداربسته نسل جدید، نظارت ویدئویی با کیفیت HD و4K را با آنالیزهای هوشمند مانند تشخیص چهره، و تایید چهره ترکیب نمایید.
 • آنالیز تصویر، پردازش تصویر، تشخیص الگو و فن آوری هوش مصنوعی برای دستیابی به یک سطح بالاتر از نظارت تصویری متداول امروزی
 • استفاده از نرم افزارهای نوین آنالیز تصویر و صدا به صورت هوشمند در موزه و استفاده از الگوریتم های پیشرفته برای تشخیص مقابله با نفوذ غیر قانونی در طول شبانه روز، تشخیص و جلوگیری از ورود افراد به یک محدوده ممنوع در موزه و سایر مناطق گردشگری باستانی، تشخیص هوشمند سرقت اشیاء در موزه، حرکت سریع غیر معمول و افتادن نفرات، تشخیص اجتماع نفرات، تشخیص صف طولانی، پرسه زدن بیش از حد در یک منطقه حساس، ورود به یک منطقه حساس، تشخیص فریاد یا جیغ زدن.
 • تحلیل های هوشمند برای مدیریت بهتر موزه یا ساختمان با استفاده از آنالیز هوشمند تصاویر. اطلاعات آماری شامل شمارش نفرات، تشخیص سن و جنسیت، مسیر های حرکت، محل های دارای بیشترین بازدید و ... توسط تحیلگرهای تصویر ارائه می گردد. این اطلاعات میتواند برای تحلیل، بازاریابی و افزایش درآمد مراکز گردشگری، مورد استفاده قرار گیرد.
 • نظارت چند لنزی - چند لنز با نمای 180 درجه پانوراما در یک دوربین برای دستیابی به ویدئو 360 درجه در یک زمان. ترکیب دوربین چند لنزی با PTZویژگی منحصر به فردی ارائه می کند. با کلیک روی هر قسمت تصویر گسترده، دوربین PTZبه سرعت جزئیات بسیار بیشتری از منطقه را به شما نمایش می دهد.
 • تبدیل موزه به ساختمان هوشمند. با استفاده از سیستم مدیریت هوشمند ساختمان تمامی سیستم ها از قبیل نظارت ویدئویی و دوربین مدار بسته، سیستم ضبط تصاویر، سیستم نمایش تصاویر، سیستم کنترل دسترسی (اکسس کنترل)، سیستم هشدار سرقت و آتش سوزی، اتوماسیون و غیره با هم در تعامل بوده و در یکسخت افزار و نرم افزار مرکزی کنترل می شوند.
 • کمک به اپراتور و اعلام خودکار خرابی ها و خرابکاریها مانند قطع شدن دوربین، خرابی هارد، تغییر ناگهانی تصویر، پوشاندن دوربین، به هم خوردن فوکوس و ... .

پارکینگ هوشمند در ساختمان موزه یا مراکز گردشگری

 • شامل نظارت بر محوطه پارکینگ­ها برای مقابله با سرقت و کنترل دقیق و هوشمند ورودی موزه
 • تشخیص خودکار و ثبت پلاک، محاسبه هزینه و ارائه قبض پارکینگ ، نظارت ویدئویی با کیفیت بالا با وجود شرایط نوری بد در محوطه پارکینگ موزه، راهنمای هوشمند پارکینگ برای هدایت اتومبیل به محل پارکینگ خالی، یافتن سریع محل پارکینگ خالی با کمک نمایشگر رنگی هوشمند، یافتن موقعیت خودرو پارک شده. آنالیز هوشمند و اخطار در زمان پرسه زدن افراد مشکوک در پارکینگ

موزه بانک ملی ایران

اشیاء و گنجینه های فاخر موجود در این موزه بوسیله سیستم نظارت تصویری و دوربین های مداربسته هوشمند Bosch محافظت می گردد. کنترل ورود و خروج هوشمند و استفاده از رنج گسترده محصولات، پوشش کامل حفاظتی را در این ساختمان خاطره انگیز ایجاد کرده است.

مرکز تحویل BMW، آلمان

Bosch حسگرهای تشخیص آتش و مقابله با نفوذ غیر قانونی مدرن را به همراه سیستم نظارت تصویری هوشمند خود در این مرکز قرار داده است. سیستم کنترل تردد اتوماتیک به ثبت اطلاعات خودروهای خارج شده از مرکز کمک می کند. این سیستم های امنیتی در این ساختمان عظیم، مانند ضربان قلب، حیاتی می باشند.

موزه Thyssen-Bornemisza، مادرید، اسپانیا

موزه هنر مادرید سالیانه حدود یک میلیون بازدید کننده دارد. این موزه با چالش تغییر از سیستم CCTV (دوربین مداربسته) آنالوگ قدیمی خود به سیستم دوربین مداربسته IP، شامل مرکز کنترل نظارت تصویری، دوربین های مداربسته و سیستم­های مدیریتی یکپارچه روبرو بود. در حال حاظر همه چیز به وسیله سیستم مدیریت هوشمند ساختمان بوش Bosch کنترل می گردد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree