021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

پارک و فضای سبز

دوربین مداربسته پارک و فضای سبز عمومی

امنیت و آرامش، ملزومات مکان های تفریحی

فضای آزاد می­تواند مقاومت سیستم های امنیتی را بیازماید البته همه از این آزمایش سربلند بیرون نمی‌آیند. از دمای انجماد دامنه‌های سبلان در اردبیل تا گرمای سوزان طبیعت کرمان، دوربین های مداربسته ، با دوام بالا و تمرکزی مانند چشم عقاب ایستاده اند.

چالش های سیستم های نظارت تصویری ، دوربین های مداربسته و سایر سیستم های امنیتی، در فضای سبز، پارک های کوهستانی و جنگلی، پارک های بازی بزرگ ، شهرک های تفریحی و ... کمی خاص تر سایر موارد می باشد.

مقاومت در برابر عوامل طبیعی

کارکرد در دمای بسیار پایین ( تا 40 درجه زیر صفر ) و در دمای بالا ( تا 70 درجه بالای صفر ) ویژگی منحصر به فرد گروهی از تجهیزات نظارت تصویری و دوربین های مداربسته می باشد. همچنین دوربین های فضای باز یا پارک می بایست با درجه حفاظتی مناسب ، توانایی ایستادگی در باران های سیل آسا ، شستشو، و شرایط سخت جوی را داشته باشند.

مقاومت در برابر خرابکاری

دوربین های مداربسته نصب شده در پارک و طبیعت معمولاً دور از دسترس مأمورین امنیتی می باشند. بنابراین احتمال ایجاد آسیب عمدی از طرف برخی بازدیدکنندگان، بسیار زیاد است. دوربین های ضد ضربه با استاندار IK10 می توانند تا حد زیادی ضربات وارده را تحمل کنند.

بستر فیبر نوری و وایرلس

معمولاً فاصله نصب دوربین مداربسته در پارک و فضای سبز طبیعی تا مرکز کنترل بالاست و راهکارهای متداول قابل استفاده نیست. معمولا استفاده از دوربین های بیسیم، راهکارهای ارتباطی برپایه فیبر نوری و راهکارهای ارتباطی وایرلس به عنوان راهکارهای جایگزین به کار می روند.

استفاده از انرژی خورشیدی

در برخی از پارک های کوهستانی یا در مناطق حفاظت شده طبیعی ، برای جلوگیری از تخریب فضای سبز و محافظت از حیوانات و حیات وحش، نصب دوربین مداربسته، الزامی است. عدم دسترسی به برق شهری، یک چالش بسیار بزرگ ، در این مناطق می باشد. استفاده از انرژی خورشیدی ، یک راهکار مؤثر ، برای نظرت تصویری این مناطق می باشد.

آنالیز هوشمند تصاویر

دوربین های نظارت تصویری می توانند به کمک آنالیز تصویر داخلی یا نرم افزارهای آنالیز تصویر هوشمند به حفاظت و امنیت بیشتر پارک ها، فضای سبز، جنگل های کوهستانی و پارک های بازی کمک کنند. نفوذ غیر مجاز به محدوده تحت محافظت دوربین مداربسته ، ورود به محوطه ممنوعه، دزدی اموال عمومی در پارک و سرقت و گم شدن یک شی از تصویر، وجود یک شی مشکوک به مدت طولانی در محدوده دید دوربین در پارک، ازدحام جمعیت زیاد، فریاد و صدای بلند، به صورت خودکار توسط دوربین مداربسته شناسایی و به اپراتور اطلاع داده می شود. این دوربین ها ، قادر به تشخیص و دسته بندی، انسان، حیوان و خودرو بوده ، بنابراین شما آلارم های خطای آزاردهنده دریافت نخواهید کرد.

یکپارچگی با سیستم صوتی و سایر سیستم های امنیتی موجود

یکپارچگی و تعامل سیستم صوتی، دوربین مداربسته و سیستم اکسس کنترل در فضاهی عمومی امکان اجرای سناریوهای مختلف متناسب با شرایط، اعلان پیام های صوتی مناسب و ... را در صورت وجود خطر و یا در راستای راهنمایی بیشتر بازدید کنندگان فراهم می سازد. در صورت ورود غیر مجاز به یک محوطه ممنوعه در پارک، شهر بازی، فضای سبز عمومی و ... اعلان صوتی خودکار، اولین عامل محرک و باز دارنده می باشد.

جلوگیری از ورود مجرمین با تشخیص چهره هوشمند دوربین مداربسته

افراد یا گروه های مشخصی ممکن است در یک مکان عمومی مانند پارک مشکل ساز بوده و دست به اقدامات مجرمانه بزنند.

سیستم تشخیص چهره در دوربین مداربسته (face detection) با ایجاد لیست سیاه و اضافه کردن تصویر افراد مورد نظر، در هنگام ورود این افراد به پارک ، فرد مورد نظر را شناسایی کرده و به مأمورین امنیتی اطلاع می دهد.

تشخیص تا مسافت 700 متری در دوربین های مداربسته حرارتی

هرگونه نفوذ و حرکت ، حتی در تاریکی شب در ، مناطق حفاظت شده، پارک، جنگل های کوهستانی و .... از دید دوربین های مداربسته حرارتی هوشمند، پنهان نمی ماند. این دوربین ها تصاویر دریافتی را آنالیز کرده و در صورت لزوم به شما آلارم می دهند.

جلب توجه گردشگران در مراکز گردشگری

شما می توانید با ورود مراجعین به یک محدوده خاص یا با جمع شدن تعداد مشخصی از افراد در یک محدوده، پیغام معرفی مربوط به محل بازدید را به صورت خودکار پخش کنید و یا به آنها خوشامد بگویید.

رهگیری هوشمند وقایع در پارک یا سایر مراکز تفریحی و گردشگری بزرگ

با انتخاب یک فرد یا شی در یک دوربین، سیستم به صورت هوشمند تمام تصاویر ضبط شده را جستجو نموده و امکان نمایش ویدیو های مربوط به فرد مورد نظر را از لحظه ورود فراهم می سازد. شما به راحتی می توانید علت وقوع یک حادثه یا صاحب یک شی گم شده را شناسایی کنید.

تشخیص با جزئیات بالا

شما می توانید به جای استفاده از تعداد زیادی دوربین موداربسته ، حفاظت از یک منطقه وسیع را به یک دوربین مدار بسته 4K یا حتی با رزولوشن بالاتر مانند ، 12 یا 20 مگاپیکسل بسپارید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مرکز کنترل یکپارجه

تصاویر دوربین های مداربسته تمامی پارکها یا فضاهای سبز یک شهر یا یک منطقه، می توانند در یک مرکز مدیریت و نمایش داده شوند. تمامی آلارم های هوشمند ارسالی توسط دوربین مداربسته ، به صورت صحیح در یک مرکز مدیریت می گردد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree