021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

دوربین مدار بسته کارخانه

دوربین مدار بسته کارخانه

امنیت در کارخانه می تواند هر چیزی را در بر بگیرد. شاید تشخیص آتش­سوزی در محیط کارخانه، از همه مهم­تر است، آلارم به موقع و بدون خطا، راهنمای صوتی و سیستم­های تخلیه افراد، خروج منظم افراد شامل کارکنان کارخانه و مراجعین ، در وضعیت­های بحرانی را تضمین می کنند. دوربین های مداربسته هوشمند، با قابلیت تشخیص آتش و دود، می توانند علاوه بر نظارت تصویری، به شما در جلوگیری از خسارت های جبران ناپذیر در کارخانه ، کمک کنند.

با کمک دوربین های مداربسته می توانید از راه دور نظارتی مداوم بر کار کارکنان و خطوط تولید در کارخانه داشته باشید. همچنین می توان از آنالیز هوشمند تصاویر دوربین مداربسته برای ایجاد هشدار در مواقع اضطراری استفاده نمود. امکان ایجاد محدوده های غیر مجاز و ایجاد هشدار در صورت ورود افراد یا پرسه زدن بیش از حد نمونه ای از آنالیز هوشمند تصاویر دوربین مدار بسته می باشد. یکی از مهمترین نکات در استفاده از آنالیز هوشمند تصاویر دوربین مداربسته ، استفاده از تجهیزات و نرم افزار مناسب به منظور جلوگیری از دریافت آلارم های اشتباه و آزار دهنده در کارخانه است.

بهبود امنیت در کارخانه با دوربین های مداربسته هوشمند

شرکت ها، انبارها و تولیدکنندگان، اغلب کالا ها و مواد اولیه خامی در اختیار دارند که مورد توجه سارقان هستند. پس، مهم است یک سیستم امنیتی مناسب برای حفاظت از اموال و دارایی های خود داشته باشیم. صنایع و شرکت های متعددی راهکارهای نظارت تصویر عرش گستر را انتخاب کرده اند و از قابلیت های زیر بهره می برند:

  • هشدار خودکار و هوشمند در هنگام ورود افراد ( با قابلیت تشخیص انسان از حیوانات و اشیاء ) به محیط و مناطق ممنوعه توسط ماژول های آنالیز هوشمند تعبیه شده در دوربین های مداربسته مدرن
  • تشخیص نفوذ در تاریکی مطلق با استفاده از تصاویر دوربین های مداربسته حرارتی و دید در تاریکی مطلق
  • تصاویر ویدئویی دوربین مدار بسته با کیفیت Full HD, 4K, 5K با سطحی استثنایی از دقت
  • انتقال تصویر و دسترسی بلادرنگ به تصاویر زنده و ضبط شده از راه دور
  • ضبط تصاویر در محیطی خارج از کارخانه به منظور امنیت بیشتر

در طول شبانه روز حفاظت پیرامونی کارخانه می تواند به صورت هوشمند توسط دوربین مداربسته مجهز به آنالیز تصویر انجام گیرد و در مواقع اضطراری برای نگهبان کارخانه هشدار امنیتی صادر شود.

نظارت هوشمند بر عبور و مرور خودروها در کارخانه، ثبت پلاک یا اجازه ورود به پلاک های مجاز از کاربردهای دیگر سیتم نظارت تصویری و دوربین مداربسته می باشد.

دوربین مداربسته و کمک به فرآیند تولید در کارخانه

تشخیص خودکار بیرون افتادن محصولات از خط تولید کارخانه و .... به کمک آنالیز هوشمند تصاویر دوربین مداربسته، به بهبود فرآیند تولید کمک می کند.

در هر کارخانه ممکن است مکان هایی وجود داشته باشد که به دلیل دمای بالا یا مواد شیمیایی امکان حضور مداوم فرد وجود ندارد. دوربین های مداربسته می توانند جایگزین مناسبی برای افراد باشند.

مدیریت جامع و متمرکز سیستم های امنیتی در کارخانه

شما می توانید با یکپارچه سازی سیستم اکسس کنترل، سیستم صوتی، سیستم اعلام حریق، سیستم اعلان سرقت و اتوماسیون، کنترل ساده و بسیار کارآمدی بر تمامی سیستم ها در کارخانه داشته باشید. به علاوه تمامی این سیستم ها با یکدیگر در تعامل بوده و در مواقع اضطراری امکان اجرای وظایف تعریف شده و هماهنگ برای کلیه سیستم ها در کارخانه وجود دارد.

کنترل و نظارت متمرکز با یکپارچه سازی تصاویر دوربین مداربسته کارخانه های مختلف در یک مکان امکان پذیر می باشد.

رهگیری و نظارت تصویری بر خودروهای حمل کالا و نفرات در بیرون از کارخانه

می­توان حتی در خودروهای شرکت یا کارخانه برای نظارت و جلوگیری از اعمال خرابکارانه، دوربین های مداربسته خودرو نصب نمود. سیستم نظارت تصویری خودرو می تواند موقعیت خودرو و تصاویر داخل خودرو را به صورت آنلاین نمایش دهد. همچنین امکان آرشیو اطلاعات خودروهای مختلف در مرکز کنترل متمرکز در شرکت یا کارخانه، وجود دارد.

تولید کنندگانی مانند Bosch ,Panasonic, Axis, Hikvsion, Dahua راهکارهای جامع و یکپارچه ای برای سیستم های امنیتی و نظارت تصویری هوشمند کارخانه ها دارند.

در درون کارخانه بویینگ برای تولید هواپیماها قسمت­های خطرناکی وجود دارند. سیستم های خنک کننده و بمباران شده با ذرات سرعت بالایی از تیتانیم و آلومینیم که در آنجا موجود هستند، باعث می شود نه تنها انسان که اغلب دوربین های مداربسته نیز امکان کار در این مکان را ندارند، اما دوربین ضد انفجار Bosch EX70 به دلیل امنیت بالا، در آنجا قرار می گیرد.

همچنین راهکارهای تشخیص آتش ( اعلان حریق ) و تخلیه تحت شبکه و یکپارچه Bosch برای مجموعه تولیدی و کارخانه Türk Traktör ترکیه، آتش را به سرعت شناسایی می کنند و آلارم­های اشتباه را نادیده می­گیرند. این مجموعه، بالای 69000 متر مربع را پوشش می­دهد و با افزایش وسعت کارخانه نیز قابل ارتقا است.

دوربین مداربسته تصفیه خانه ، کرواسی

تصفیه خانه فاضلاب در زاگرب یکی از پیشرفته­ترین­ سیستم ها از نظر فناوری در اروپای شرقی است. این مجموعه شامل ده­ها ساختمان در گروه­های متعدد می­شود. تعامل اکسس کنترل ، دوربین مداربسته و سیستم اعلام حریق بوش در این تصفیه خانه به خوبی قابل لمس است. برای عملکرد تشخیص بهینه با تقریبا هیچ هشدار اشتباهی، Bosch برای ایجاد یکپارچگی، سیستم اعلام حریق موجود در تصفیه خانه را به سیستم هایی با حس گرها، کنترلرها و پنل­های مدرن مجهز نمود.

کارخانه ها ، واحد های تولیدی و کارگاه های بسیار زیادی در سراسر کشور در فهرست مشتریان ما قرار دارند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree