021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

سیستم دوربین های امنیتی بانک

سیستم دوربین های امنیتی بانک

بنا به دلایلی بانک ها امن ترین سازمان ها در این سیاره هستند. ما با سپردن پول های خود به آنها اعتماد می کنیم

و حفاظت از آن پول کار بانک است. برای انجام این کار وجود سیستم های نظارت تصویری بانک ضروری می باشند. با نوآوری های اخیر در فناوری دیجیتال و نظارت IP، بانک های زیادی با سرمایه گذاری در این فناوری های جدید به دنبال افزایش اثر بخشی سیستم های امنیتی خود می باشند.

ارسال های وبلاگ مرتبط با نظارت تصویری بانک را ببینید.

مزایای اعتباری اتحادیه تجهیزات نظارتی

جلوگیری از سرقت های بانک- یک چالش بزرگ برای مجرمان است. نصب نظارت ویدئویی مناسب برای بانک می تواند از سرقت ها جلوگیری نماید- یا در بدترین حالت – برای اجرای قانون تصاویر و مدارکی را ارائه کند.

بررسی جرم- در سرقت و تقلب می توان از تصاویر ضبط شده بانک برای شناسایی و ردیابی مظنونین استفاده کرد.

جلوگیری از چک های غیرقانونی- سیستم های نظارت تصویری IP با تحلیل های ویدئویی پیشرفته مثل تشخیص چهره به حل مشکل چک های غیر قانونی در بانک با ضبط داده های تبادل و ذخیره تصاویر متخلفین کمک می کنند. این اطلاعات را می توان برای شناسایی مجرمین مورد استفاده قرارداد و در محافظت از حساب های مشتریان نیز مفید هستند.

مبارزه با برداشت های جعلی از ATM- برای مشتریان بانکگزارش دادن برداشت های جعلی از ATM (دستگاه خود پرداز)که پول از حساب ها بدون اطلاع صاحب حساب خارج می شود امری غیر معمول نیست. دوربین های امنیتی بانک که هر تبادل ATM را نظاره می کنند می توانند پاسخگو این مشکلات باشند.

هماهنگی اطلاعات مکان های مختلف- سیستم های نظارت تصویری مدرن بانک تا اطلاعات از شعبه های مختلف از طریق اینترنت به مرکز نظارت منتقل شده یا در آنجا بررسی شوند.

هماهنگی با سیستم های هشدار دهنده- با سیستم های نظارت تصویری مدرن، می توان دوربین های امنیتی بانک و سیستم های هشدار دهنده را در یک شبکه ادغام نمود.

کارآیی هوشمند- دوربین های امنیتی هوشمند با تحلیل های ویدئویی مثل سنجش حرکت، تشخیص چهره و باز شناختی رفتاری را می توان به طور موثر برای شناسایی مظنونین یا عمل مشکوک در بانک یا در اطراف آن مورد استفاده قرار داد.

ذخیره دیجیتال- با فناوری دیجیتال، ذخیره و مدیریت نظارت تصویری موثرتر، راحت تر و در دسترس تر است که با داشتن روش های جست و جویی همراه است که به شناسایی وقایع خاص و مظنونین با سرعت و راحتی بیشتر کمک می کنند.

نظارت مداوم- دوربین های امنیتی بانک امکان نظارت مداوم امکانات بانک را فراهم می کنند و هم چنین سبب محافظت از محیط خارج از بانک در ساعات کاری نیز می شوند. به طور خاص این برای ATM هایی مفید است که در دسترس 24 ساعته مشتریان هستند.

شناخت اطلاعات- سیستم های نظارت تصویری که از فناوری دیجیتال استفاده می کنند دارای قالب های پیشرفته شناخت اطلاعات هستند که برای جست و جو ویدئو برای تبادلات بانک خاص و تصاویر ویژه افراد مفید می باشند.

افزایش اعتماد مشتری- هرچه بانک امن تر باشد، اعتماد مشتریان آن نیز بیشتر خواهد بود. سیستم های نظارت تصویری موثر یک بانک تاثیر زیادی در بهبود حس امنیت دارند.

دسترسی از راه دور- نظارت IP امکان نظارت از راه دور تصاویر زنده و بایگانی شده را از هر کامپیوتری از طریق ارتباط اینترنتی و دسترسی به شبکه فراهم می کند.

مضرات نظارت تصویری بانک

اعتماد بیش از حد- با این که نظارت تصویری به شدت در محافظت از دارایی ها، کارکنان و مشتریان بانک مفید است، اما نکته مهم اینجاست که این دوربین ها خیلی قابل اعتماد نیستند. دیگر روش های امنیتی باید نیز در بانک وجود داشته باشند و تجهیزات باید به طور مناسب توسط پرسنل امنیتی مورد استفاده قرار گیرند.

حریم شخصی- بانک ها امکان عمومی هستند که نیازمند امنیت بالایی می باشند و استفاده از نظارت تصویری در آنها یک روش کاملا مورد قبول است. با این حال اماکن خصوصی مثل حمام ها دارای محدودیت دوربین های امنیتی هستند.

مداخله- اگر یک مجرم در دوربین امنیتی بانک تداخل ایجاد کند ممکن است در فرآیند ضبط کردن مشکلی پیش آید. مهم است که دیگر اقدامات امنیتی در محل این عمل را اطلاع دهند.

ملاحظات نظارت تصویری بانک

برای حفاظت مناسب یک موسسه مالی با نظارت تصویری، باید چند ناحیه به طور ویژه نظارت شوند. این نواحی می توانند ورودی و خروجی ها به پنجره های تحویل دار (متصدی باجه)و در خارج از محیط بانک ATM ها باشند. عوامل زیر را باید در زمان نصب سیستم نظارت تصویری یک بانک در نظر گرفت:

 • در حال حاضر چه نوع سیستم امنیتی در بانک موجود است؟
 • یا دستگاههای خود پرداز 24 ساعته در محل وجود دارند؟
 • آیا در بانک افسر پلیس یا دیگر پرسنل امنیتی حضور دارند؟
 • آیا پارکینگی متصل به بانک وجود دارد؟
 • آیا تحویل داران پیشت پنجره قرار گرفته اند یا در محیطی آزاد؟
 • چه اقدامات امنیتی در ساعات تعطیلی بانک اتخاذ شده است؟
 • آیا بانک سابقه چنین رویداد هایی مثل چک جعلی را دارد؟
 • آیا سوابق تبادلات غیر قانونی ATM وجود دارد؟
 • آیا بانک مورد سرقت قرار گرفته است؟

چگونگی نصب دوربین های امنیتی را در شعبه شما

 • دوربین های امنیتی را در ورودی و خروجی ها قرار دهید تا تصاویر هر مشتری که وارد یا خارج می شود را داشته باشید.
 • دوربین های امنیتی را به منظور داشتن تصاویر واضح از چهره مشتریان در تمام ATM ها نصب کنید.
 • با نظارت دقیق بر تحویل داران تمام تصاویر ویدئویی تعاملات بانک را ضبط کنید. از دوربین های امنیتی برای نمایش کل لابی بانک استفاده کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree