021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

آنالیز هوشمند تصویر

آنالیز تصویر دوربین مداربسته

آنالیز تصویر دوربین مداربسته برای شمارش نفرات

اصطلاح داده‌های بزرگ (Big Data) خیلی وقت نیست که مطرح شده است. امروزه، دسترسی به دیدگاه‌های واقعی و فوری در مورد رفتار مشتری یک مزیت رقابتی در صنایع متعدد به حساب می‌آید. شمارش نفرات مبتنی بر ویدئو به کمک نصب دوربین مداربسته به فروشگاه‌ها و سرویس‌های خدماتی دیگر روشی برای برداشت و تحلیل داده‌های مشتری ارائه می‌کند. شما می‌توانید با نصب دوربین‌های مداربسته هوشمند و آنالیز تصاویر دوربین مداربسته درب ورودی، تعداد افراد وارد شده به محل و همچنین تعداد افرادی که از راهرو‌های مختلف داخلی عبور کرده‌اند را با ثبت زمان و اطلاعات تحلیلی بعدی، در اختیار داشته باشید. برای نمونه، تحلیل و آنالیز تصاویر دوربین مداربسته مربوط به شمارش نفرات در موارد زیر کمک می کند:

  • به فروشگاه‌ها در محاسبه نرخ‌های تبدیل و ارزیابی نتایج کمپین‌های تبلیغاتی آنها
  • به موزه‌ها، شرکت کنندگان نمایشگاه‌ها و همایش‌ها در ارائه آمار بازدیدکنندگان

شمارش نفرات با دوربین مداربسته و مبتنی بر آنالیز ویدئو، پاسخ سریعی به "چقدر؟" و "چه زمانی؟" و "کجا؟" می‌دهد.

راهکارهای نظارت تصویری عرش گستر برای کمک به فروشگاه‌ها

اگر شما در جستجوی یک روش کم هزینه برای اندازه‌گیری پارامترهای سود خود هستید، یک راهکار ساده، شمارش نفرات، مبتنی بر آنالیز ویدئو و تصاویر دوربین مداربسته است. آنالیز هوشمند تصاویر دوربین‌های مداربسته، موارد زیر را تسهیل می کند:

  • شمارش تعداد مشتریان یا بازدید کنندگان به کمک دوربین‌های مداربسته نصب شده در مقابل درب‌های ورودی
  • ارزیابی تأثیر و بهبود فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغات به کمک شمارش نفرات با دوربین مداربسته بعد از کمپین‌های تبلیغاتی
  • بهینه سازی و زمان‌بندی فعالیت‌های کارکنان و کارهای روزانه در فروشگاه
  • تحلیل و اشتراک آمارها در زمان‌های طولانی

به علاوه با نصب دوربین مدار بسته، می‌توانید وضعیت یک صف را بسنجید، کسب و کار خود را از دیدگاه جمعیتی تحلیل کنید و میزان شلوغی فروشگاه را به زمان‌های مختلف مقایسه کنید.

چرا آنالیز ویدئویی

امروزه برای دقت و اطمینان بیشتر شمارش نفرات مبتنی بر تصاویر دوربین‌های مداربسته IP با استفاده از تحلیلگر یا آنالیزر سخت افزاری تعبیه شده در دوربین مداربسته انجام می‌شود. دوربین‌های مداربسته معمولا در بالای منطقه‌ای نصب می‌شوند که می‌خواهید افراد درون آن را بشمارید. کاربران مجاز می‌توانند پس از آن آمارهای بلادرنگ و تاریخچه آماری از هر دستگاه و موقعیت را مشاهده کنند. افزودن یک دستگاه شمارنده یا دوربین مداربسته به شبکه موجود بسیار ساده است، زیرا همه چیز مبتنی بر IP کار می‌کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree