021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

حفاظت پیرامونی

فنس مجازی، راهکاری مدرن برای حفاظت پیرامونی

حفاظت پیرامونی با دوربین مداربسته هوشمند

مناطقی حساس و مهم و وجود دارند که محافظت از آنها در برابر حملات تروریست­ها، خرابکاریها، دزدها و یا خسارت­های اتفاقی بسیار اهمیت دارد. وجود سامانه هایی مدرن برای بهبود شرایط نظارت بر این مناطق و توجه به تهدیدات واقعی، بیشتر احساس می گردد.

ما با سیستم های مدرن نظارت تصویری و فنس مجازی که ترکیبی از دوربین­های مداربسته حرارتی و متداول، آنالیز هوشمند و دوربین های PTZ (دوربینهای مداربسته گردان با قابلیت تراکینگ هوشمند) است، به کارفرمایان خود یک روش موثر برای تشخیص هوشمند، تایید و اقدام سریع در محیط­های حساس ارائه می­نماییم. این سامانه حتی در شرایط بسیار سخت و دشوار نیز بسیار کارامد و با عملکرد بالا موجب رضایتمندی می گردد.

سیستم حفاظت پیرامونی، اوج قدرت تشخیص و محافظت توسط دوربین مداربسته

فنس یا حصار مجازی هوشمند مزیت های زیر را برای شما خواهد داشت.

 • حفاظت پیرامونی و محیطی، با قابلیت توسعه آسان توسط فنس مجازی
 • دقت تشخیص بالا توسط دوربین های مداربسته استارلایت ( دید در نور بسیار کم )
 • امکان استفاده از قدرت تشخیص فوق العاده دوربین های حرارتی در تاریکی مطلق و مسافت طولانی
 • سناریو های متعدد در صورت تشخیص نفوذ غیر قانونی افراد یا اتومبیل
 • تشخیص انسان، اتومبیل و حیوان به منظور جلوگیری از آلارم های اشتباه
 • نصب ساده و کم هزینه نسبت به راهکارهای مشابه حفاظت پیرامونی ( فنس الکتریکی )

حفاظت پیرامونی به کمک دوربین مداربسته ( فنس مجازی ) و آنالیز هوشمند تصاویر، یک سیستم تحلیل و پردازش تصاویر انعطاف پذیر و قابل توسعه برای نظارت تصویری و حفاظت پیرامونی و محیطی است. این راهکار امنیتی، برای فواصل طولانی نیز به صورت امن و کم هزینه، قابل طراحی و نصب می باشد.

سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند قادر به تشخیص موارد زیر می باشد:

 • نفوذ غیر قانونی توسط انسان یا خودرو توسط آنالیز تصویر دوربین مداربسته
 • پرسه زدن در محیط ممنوعه رسم شده در تصویر دوربین مداربسته
 • عبور از خط فرضی رسم شده در تصویر دوربین مداربسته
 • ورود یا خروج به یک محدوده تعریف شده در دوربین مداربسته
 • تشخیص هوشمند انسان و خودرو از حیوانات ، اشیاء و غیره
 • کالیبراسیون هوشمند، تشخیص پرسپکتیو، 3D Analytic
 • تنظیم حساسیت تشخیص دوربین مداربسته
 • تشخیص هوشمند نفوذ انسان در صورت خزیدن یا خمیده راه رفتن
 • تشخیص هوشمند قراردادن یک شی در محیط
 • تشخیص هوشمند سرقت یک شی در محیط

حفاظت پیرامونی با دوربین مداربسته ، اولین لایه دفاعی شما

سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند عرش گستر به شما یک خط مرزی می دهد که امنیت کامل شما از آنجا آغاز می شود. یک حصار مجازی قدرتمند در اطراف املاک و دارایی های شما. این یک راهکار ایده آل است به منظور تقویت سیستم کنترل دسترسی فیزیکی ( اکسس کنترل ) برای مکان هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند مانند: کارخانه ها ، منازل مسکونی، پالایشگاه ها، سازمان های دولتی و خصوصی، زمین های کشاورزی، نیروگاه ها ، زندان ها، سدها، مناطق جنگلی و حیاط وحش و مراکز حساس دیگر. سیستم حفاظت پیرامونی مبتنی بر دوربینهای مداربسته هوشمند تحت شبکه، بلندگوها و سیستم صوتی و نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین مداربسته، ( فنس مجازی ) یک راهکار مبتنی بر آنالیز و پردازش تصویر است که برای حفاظت پیرامونی موثر ( به عنوان یک سیستم تشخیص هوشمند ) یک محیط امن و استریل شده برای شما خلق می کند.

این سیستم نظارتی ( حفاظت پیرامونی با فنس مجازی ) در سه مرحله عمل می­نماید: شناسایی، تأیید، اقدام

تشخیص خودکار نفوذ غیر مجاز

هدف اصلی در محافظت از یک محیط، تشخیص یک تهدید و یا نفوذ غیرمجاز در مرحله اول است. نصب دوربین مداربسته هوشمند معمولی و حرارتی در خط اول دفاعی صورت می­پذیرد. دوربین های مداربسته حرارتی هوشمند و مدرن بسیار حساس و دقیق عمل می­نمایند و در تشخیص بی­نظیرند. با آنالیز تصویر مبتنی بر تکنولوژی Edge تعبیه شده در داخل دوربین مداربسته می­توانید هزینه­­های مربوط به آلارم­های اشتباه و آزاردهنده را بسیار کاهش دهید. تشخیص و اطلاع رسانی خودکار و هوشمند، توسط لایه اول حفاظتی شما انجام می پذیرد.

آنالیز تصویر و تأیید

نصب دوربین­های مداربسته PTZ در خط دوم دفاعی در حفاظت پیرامونی صورت می­گیرد. این دوربین­های مداربسته بسیار تعامل پذیرند و می­توانند به سرعت به کمک اپراتور بیایند. پس از این که دوربین مداربسته هوشمند هشداری ارسال کرد، می­توانید دوربین PTZ را با کنترل از راه دور به سمت منطقه هشدار بچرخانید و نمای کلی منطقه مورد نظر را مشاهده نمایید. این کار می تواند توسط پریست های تعریف شده در دوربین مداربسته، به صورت خودکار نیز انجام گیرد.

شناسایی و اقدام

با شناسایی مهاجم، اپراتور می­تواند با زوم کردن در منطقه مورد نظر، جزئیات را مشاهده نماید و به این ترتیب قادر است که واقعی بودن تهدید را بررسی نماید. با دوربین­های مداربسته هوشمند و پیشرفته می­توان بهترین و باکیفیت­ترین تصاویر را با وضوح عالی به دست آورد.

مزایای فنس مجازی هوشمند

 • تشخیص خودکار نفوذ افراد غیر مجاز توسط دوربین مداربسته ( آنالیز تصویر در دوربین مداربسته )
 • استفاده از الگوریتم هوشمند آنالیز تصویر دوربین مداربسته در فنس مجازی
 • کیفیت تصویر بسیار بالای سیستم نظارت تصویری در روز و شب
 • قابلیت تنظیم و توسعه در آینده
 • امکان تشخیص با دوربین مداربسته حرارتی از فاصله دور و تاریکی مطلق
 • استفاده از تکنولوژی Lightfinder یا Star light برای تشخیص در نور کم

فنس مجازی هوشمند - تشخیص بدون چشم

دوربین های مداربسته IP هوشمند با تکنولوژی پردازش و آنالیز تصویر امکان حفاظت پیرامونی را به صورت گسترده در یک سایت بزرگ فراهم می­آورند؛ به این معنی که هر دوربین مداربسته در سیستم فنس مجازی، به صورت مستقل توانایی پردازش و آنالیز تصویر و استخراج اطلاعات را دارد. بجر این حالت، به دلیل این که فقط ویدئوی مناسب و مهم از موقعیت حادثه به سرور ارسال می‌گردد پهنای باند کمتری مورد نیاز است و بنابراین نیاز به حاظه ذخیره­سازی کمتری نیز دارید.

شما با آنالیز تصویر دوربین­های مداربسته می­توانید از تنظیمات و ویژگی­های پیشرفته­ای نظیر فیلتر نمودن یک شئ ( که ممکن است در صحنه حرکت داشته باشد ) بهره ببرید تا از تعداد آلارم های اشتباه کاسته شود. می توان با تعریف معیارهایی همانند اندازه و سرعت حرکت شئ، واکنش بر روی اشیاء را تعریف نمود. همچنین، ویژگی دیگری که باعث بهره وری بیشتر سیستم می­گردد، استفاده از آلارم­های مشروط است. آلارم مشروط فقط در صورت وقوع دیگر شرایط تعریف شده به کار می­افتد. ( مثلاٌ گذشتن فرد از سمت دیگر فنس و وارد شدن به منطقه ممنوعه سمت دیگر باعث ایجاد آلارم می شود ) دیگر ویژگی مفید و موثر در این زمینه، تعریف منطقه پوشانده شده است؛ به این ترتیب می­توان منطقه­ای را تعریف نمود که در صورت وقوع رویدادی در آن منطقه، آلارم اجرا نگردد.

اطلاع­رسانی خودکار در سیستم فنس مجازی و حفاظت پیرامونی

در زمان به کار افتادن آلارم، یک اطلاع رسانی درلحظه از طریق ایمیل، نرم افزار VMS ، آژیر، پیامک و غیره به دستگاه­های ویژه­ای که پیش از این تعریف شده­اند، صورت می­پذیرد. با استفاده از یک اپلیکیشن نظارت تصویری می­توان از راه دور، رویداد ضبط شده توسط دوربین های مداربسته یا تصاویر زنده را مشاهده نمود. با آنالیز تصویر می توان به آسانی و با سرعت تصمیم­گیری صحیح را انجام داد.

حفاظت پیرامونی هوشمند تشخیص، تایید و اقدام

حفاظت پیرامونی هوشمند، ( فنس مجازی ) قابلیت های تشخیص دقیقی با پشتیبانی و اقدام توسط سناریوهای چندگانه را فراهم می­­کند. آنالیز هوشمند تصاویر دوربین مداربسته شامل انواع متعددی از تشخیص نفوذ و خرابکاری می شود. حفاظت پیرامونی هوشمند، تشخیص رویدادهای متعدد که همزمان در مکان های مختلف رخ می دهند را بر عهده دارد. آنالیز هوشمند، رویدادهای تشخیص داده شده را تحلیل می کند و از آنهایی که بی خطر هستند صرف نظر می کند و به کارکنان حراست، وضعیت­های بحرانی را اطلاع می دهد. این کار باعث می شود از ارسال آلارم های غیر ضروری و آزاردهنده جلوگیری گردد. مسئول دوربین های مداربسته یا کارمند حراست شما می تواند برای تشخیص ماهیت دقیق هشدار ، ویدیوی رویداد را به صورت زنده ببیند و براساس آن اقدام نماید. نتیجه این راهکار هوشمند، تشخیص دقیق با حداقل هشدارهای کاذب است.

امکان توسعه سیستم امنیتی حفاظت پیرامونی ( فنس مجازی ) با گسترش کار شما

شما می توانید سیستم حفاظت پیرامونی ( فنس مجازی ) را در دوربین های مداربسته متعدد، و به تعدادی که می خواهید، نصب کنید. در صورت نیاز امکان افزایش تعداد دوربین های مداربسته به راحتی وجود خواهد داشت. در سیستم حفاظت پیرامونی ، آنالیز تصویر داده ها توسط دوربین مداربسته به صورت سخت افزاری انجام می پذیرد و تهیه سرور مرکزی برای آنالیز و پردازش تصاویر دوربین های مداربسته حفاظت پیرامونی، نیاز نخواهد بود. سیستم حفاظت هوشمند پیرامونی ( فنس مجازی ) را چه روی یک دوربین مداربسته یا روی پنجاه دوربین مداربسته فعال نمایید، هیچ نیازی به طراحی مجدد سرور مرکزی یا جایگزینی سخت افزار گران قیمت برای افزودن دوربین مداربسته جدید به شبکه نمی باشد.

نصب آسان و سریع سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند ( فنس مجازی )

نصب و تنظیم سیستم حفاظت پیرامونی، ساده و کم هزینه است. شما می توانید همزمان روی دوربین های مداربسته متعدد آن را توسعه و تنظیم کنید. سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند، محدوده وسیعی از خروجی های آلارم را پشتیبانی می کند و با تشخیص این هشدارها توسط سیستم های مدیریت تصویر دوربین مداربسته شما، در سریعترین زمان ممکن مأمورین امنیتی در جریان حادثه قرار می گیرند. نصب و راه اندازی این سیستم مبتنی بر دوربین های مداربسته هوشمند، بسیار ساده بوده و به راحتی توسط کالیبره کردن خودکار دوربین مداربسته نصب می گردد.

فنس مجازی و سیستم دوربین مداربسته هوشمند هرگز شما را در بی­خبری نمی­گذارد!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree