021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

دوربین مداربسته پلاک خوان

دوربین مداربسته پلاک خوان با نرم‌افزار Intgration و قیمت

03 مهر 1396 7 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهترین دوربین تشخیص پلاک خودرو چیست؟ در هر سیستم نظارتی، بهترین راه‌حل به نوع تجهیزات مورد نیاز آن پروژه بستگی دارد. برای مثال، آیا شما فقط به یک دوربین که پلاک اتومبیل را به صورت واضح نشان دهد نیاز دارید یا تجهیزات پیشرفته‌تری مانند اینتگریشن با پایگاه داده‌ها یا دسترسی به سیستم کنترل را نیز نیاز دارید. هدف از این مقاله آموزش افراد در مورد اطلاعات مهمی است که باید در هنگام برنامه‌ریزی یک سیستم دوربین ال پی آر (پلاک خوان) به آن توجه کنند تا بهترین انتخاب را برای اجزای سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مورد نیاز برای مورد خاص خود داشته باشند.

آموزش کار با کیبورد کنترلر پروژه دوربین مدار بسته:قیمت

27 شهریور 1396 42 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کیبورد کنترلر سیستم دوربین مدار بسته را می‌توان به راحتی با طیف وسیعی از دوربین‌ها مانند دستگاه‌های ضبط دیجیتال (دی وی آر)، دوربین‌ها و سایر دستگاه‌های دوربین مدار بسته با استفاده از یک رابطه RS-485 برای کنترل از راه دور و پیکربندی سیستم یکپارچه کرد. صفحه نمایش ال سی دی با نور پس زمینه و کنترلر جوی استیک عملیات کاربر پسندی را فراهم می‌کند. مدارهای ارتقاء سخت افزار توکار امکان ارتقاء سخت افزار را از طریق پورت RS-232 برای کاربران فراهم می‌کنند.

دوربین مداربسته مینیاتوری(پین هول،سوزنی یا مخفی)بیسیم و قیمت

25 شهریور 1396 60 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دوربین‌های دام مینیاتوری یک تحول در زمینه‌ی دوربین‌های مینیاتوری محسوب می‌شوند که برای کاربردهای نظارتی کوچک و متوسط مانند هتل‌ها، فروشگاه‌ها، ساختمان‌های اطلاعاتی، شهربازی‌ها، پارکینگ‌ها، کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس، ایستگاه‌ها و غیره طراحی شده‌اند. دوربین‌های دام مینیاتوری برای سهولت نصب قابلیت استفاده از تنها یک کابل را داشته و می‌توان آن‌ها را همراه با تجهیزات نظارتی مختلفی از جمله دی وی آر، کیبوردهای کنترلی و انواع دیگری از این تجهیزات مورد استفاده قرار داده و راه‌حل کاملی برای نظارت بر یک مکان ایجاد کرد.

بهترین مارک(برند)دوربین مدار بسته

بهترین مارک(برند)دوربین مدار بسته در ایران:داهوا،فلیر،سونی

01 مهر 1396 13 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه تولید کنندگان بسیاری دوربین‌های مدار بسته را به بازار عرضه می‌کنند از این رو شناخت انواع برندهای دوربین مدار بسته به مصرف کنندگان کمک می‌کند تا با توجه به نیاز و کیفیت مورد انتظار خود، از میان برندهای گوناگون دوربین مدار بسته انتخاب کنند. این مقاله به معرفی برخی از برندهای معتبر دوربین مدار بسته می‌پردازد.

تفاوت (حسگر)سنسور CMOS و CCD دوربین مدار بسته

تفاوت (حسگر)سنسور CMOS و CCD دوربین مدار بسته:طرز کار و قیمت

27 شهریور 1396 37 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هنگام گشتن در یک فروشگاه لوازم الکترونیکی، خریداران به سازندگان دوربین‌های ویدئویی توجه نشان می‌دهند که دو نوع سنسور تصویری ارائه می‌کنند: CCD و MCOS. این سنسورهای تصویری به منظور ایجاد تصاویر دیجیتالی در حین ضبط استفاده می‌شوند. هر دو نوع از سیلیکون ساخته شده‌اند و از مکانیزم‌های مشابهی برای پردازش تصاویر استفاده می‌کنند اما هر کدام از تکنولوژی متفاوتی برای گرفتن و انتقال سیگنال‌های تصویر برخوردار هستند. دوربین‌های CCD و CMOS دارای بازده‌های پردازش، کیفیت‌ها، لوازم جانبی و حتی قیمت‌های متفاوتی هستند. داشنتن چگونگی کار هر نوع سنسور و نقاط قوت و ضعف هر یک به خریداران کمک می‌کند تا تشخیص دهند که کدام تکنولوژی برای نیازهای دوربین ویدئویی آنها مناسب است.

منویOSD در دوربین مداربسته

منویOSD در دوربین مداربسته(امنیتی):آموزش استفاده از کنترلOSD

23 شهریور 1396 37 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

OSD (نمایش بر روی تصویر) به شما امکان کنترل ظاهر و ویژگی‌های تصویری که در دوربین شما نشان داده شده را می‌دهد. این منو تنظیمات بی‌شماری را ارائه می‌دهد که می‌تواند برای دستیابی به بهترین کیفیت تصویر ممکن در هر محیط نظارتی تنظیم شود، و به شما امکان انعطاف پذیری برای نصب دوربین در چالشی‌ترین شرایط نوری را فراهم می‌کند. اگر در عکاسی و یا فیلم سازی با تجربه هستید، بسیاری از عملکردهای دوربین چیزی است که با آن آشنا هستید.

لوکس (LUX) میزان حساسیت نوری

لوکس (LUX) میزان حساسیت نوری دوربین مداربسته

28 شهریور 1396 22 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به بیان ساده لوکس واحد متریک برای اندازه‌گیری میزان نوری است که روی یک جسم می‌تابد و معادل اروپایی فوت کندل (foot-candle) (یا لومن) می‌باشد. بطور خاص، یک لوکس معادل میزان نوری است که روی یک متر مربع سطحی که در فاصله‌ی یک متری از یک شمع قرار دارد تابیده می‌شود. ۱۰ لوکس معادل نور تولید شده توسط ۱۰ شمع در فاصله‌ی یک متری است. یک دوربین با درجه یک لوکس می‌تواند تصویری را با نور یک شمع که در فاصله‌ی یک متری از جسم قرار گرفته است ایجاد کند. امروزه بسیاری از دوربین‌های موجود در بازار این قابلیت را دارند. مشکل این است که تصویر حاصله ممکن است کیفیت ضعیفی داشته باشد. هنگامی که یک سازنده برچسب یک لوکسی را روی یک طرف از دوربین خود می‌زند، دیدگاه یک تصویر قابل قبول را ارائه می‌کند. با اینکه درجه بندی‌ها یکنواخت‌تر، عینی‌تر و علمی‌تر از گذشته هستند، اما آنچه که یک سازنده به عنوان قابل قبول در نظر می‌گیرد احتمالاً مطابق با استانداردهای فیلمبرداران مطلع از کیفیت نمی‌باشد. یک تصویر دانه‌ای و تک رنگ چیزی نیست که شما هنگام خرید دوربین با قابلیت کار در نور کم در نظر داشته‌اید. همچنین از آنجایی که یک تصویر قابل قبول یک اصطلاح ذهنی است، درجه بندی لوکس برای هر سازنده متغیر می‌باشد.

دستگاه ان وی آر

دستگاه ان وی آر (NVR)،رکوردر تحت شبکه (بیسیم،وایرلس):قیمت

26 شهریور 1396 35 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

از آنجایی که سیستم رکوردر تحت شبکه یک اتصال بی‌سیم فراهم می‌کند، روز به روز محبوبیت بیشتری به دست می‌آورد. اکنون زمان مناسبی برای استفاده از دوربین‌های بی‌سیم است. امروزه افراد شلوغی ناشی از وجود تعداد زیاد سیم‌ها را تحمل نمی‌کنند و همیشه به دنبال یافتن چیزی شبیه به سیستم ان وی آر هستند. آن زمانی که کاربران برای متصل شدن به اینترنت نیاز به روتر و اترنت داشتند گذشته است. این کابل‌ها یک مشکل واقعی بودند. اما این سیستم خاص متشکل از تنها یک سیم است که کابل برق می‌باشد. در مجموعه‌ی ان وی آر هیچ سیم دیگری وجود ندارد. این امر باعث شده است که تا حد زیادی به سیستم‌های بی‌سیم روی بیاوریم و امروزه هزاران برند معتبر و بزرگ بر روی سیستم‌های ان وی آر سرمایه گذاری می‌کنند. در ادامه اطلاعات دقیقی در مورد عملکردها و برنامه‌های کاربردی سیستم ضبط کننده تحت شبکه ارائه شده است.

ال ای دی دوربین مداربسته

ال ای دی دوربین مداربسته:تفاوت array LEDو IR LED(مادون قرمز)

22 شهریور 1396 59 کلیک ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

توسعه‌ی نورهای ال ای دی برای دوربین مدار بسته و کاربردهای امنیتی که در دهه اخیر آغاز شده است منجر به پیشرفت‌هایی در این حوزه گردیده است. با انتخاب محصولات مناسب می‌توان نور را به راحتی هدف قرار داده و تنظیم کرد تا دامنه (معمولاً تا ۳۹۰ متر) و زاویه پوشش مناسب (معمولاً بین ۱۰ تا ۱۸۰ درجه) برای هر کاربردی ایجاد شود.
چراغ‌های ال ای دی دارای کاربردهای بسیار منعطفی نیز هستند، آنها بلافاصله آغاز به کار می‌کنند (بدون دوره گرم شدن) و بنابراین می‌توان از آنها برای سیستم هشدار دهنده فعال و سیستم دوربین مدار بسته هوشمند آشکارساز استفاده کرد.

. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree