021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

انتخاب بهترین مکان مناسب برای نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین‌های امنیتی در خانه یک روش موثر برای امن نگه داشتن خانه و خانواده است. هرچند، صرفاً تهیه‌ی این سیستم تنها نیمی از راه است و به تنهایی کافی نمی‌باشد. امروز با وجود دوربین‌های مختلف موجود در بازار باید آنهایی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده می‌کنند. جدا از انتخاب دوربین مناسب همچنان باید مطمئن شوید که آنها را بطور موثری نصب می‌کنید. یک کاربر باید دوربین‌ها را در تمام مکان‌هایی در خانه که ممکن است از آنجا ورود غیر مجاز انجام شود نصب کند. اگر قصد دستیابی به بهترین نتایج از دوربین‌های امنیتی را دارید باید آنها را در نواحی استراتژیک نصب کنید. چند مورد از این نواحی در ادامه ذکر شده‌اند.

شرکت عرش گستر در زمینه واردات و فروش دوربین مدار بسته سابقه‌ای 16 ساله دارد. این شرکت یکی از عرضه کنندگان معتبر انواع مختلف مدل‌های دوربین‌های مدار بسته بوش آلمان (bosch) با قابلیت‌های گوناگون است. دیگر برندهای دوربین مدار بسته شرکت عرش گستر عبارتند از: پاناسونیک (Panasonic) و کمپیون campion، پلارکس polarex و کمدکس camdex. متخصصین شرکت عرش گستر همچنین در زمینه نصب دوربین های تحت شبکه نیز فعالیت دارند، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02142543 تماس حاصل فرمایید یا از طریق شماره تلگرام 09197757516 و آیدی تلگرام marketingAGK@ سوالات خود را مطرح نمایید.

نواحی مناسب برای دوربین‌های مدار بسته


ورودی‌ها

از آنجایی که درب جلو و عقب قابل مشاهده‌ترین نقاط ورودی هستند، ممکن است فکر کنید که بیشتر دزدها از دسترسی به آنها اجتناب می‌کنند. اما با این حال متعجب می‌شوید اگر بدانید که این نواحی همچنان نقاط ارجح برای ورود غیر قانونی به خانه‌ها هستند. درب‌ها چه قفل باشند و چه نباشند، حدود ۳۴ درصد از دزدها از درب جلو برای ورود به خانه استفاده می‌کنند در حالی که ۲۲ درصد ممکن است از درب عقب استفاده کنند.
نصب کردن دوربین امنیتی در بیرون از خانه بطوری که جهت آن به سمت درب جلو بوده و دیدی باز و بدون مانع داشته باشد بسیار مهم است. شما می‌توانید برای این منظور دوربین را بر روی فضای پشت بام نصب کنید.
تا جای ممکن، آن را تا حدی بالای درب جلو قرار دهید که بتوان مطمئن شد هیچ شخصی نمی‌تواند برای آن مزاحمتی ایجاد کند. علاوه بر این، می‌توان دوربین را با یک توری سیمی نازک پوشاند تا دزدها نتوانند به آن آسیبی بزنند.
اگر در یک خانه دو طبقه زندگی می‌کنید، می‌توان دوربین را در طبقه دوم نصب کرد بطوری که به درب جلو دید داشته باشد.
بیشتر دزدی‌ها بطور اتفاقی رخ نمی‌دهند. دزدان مجرب شیوه زندگی اهداف خود را بررسی کرده و مطابق با آن برنامه‌ریزی می‌کنند. آنها زمانی را در مجاورت خانه سپری می‌کنند تا ساعات کاری شما را متوجه شوند و بتوانند به راحتی جرم خود را مرتکب شوند. بطور معمول، این زمان بین ۱۰:۳۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر در روشنایی روز می‌باشد.
درب عقب نیز یکی از نقاط ترجیحی برای ورود توسط دزدان است. بنابراین نصب یک دوربین امنیتی با دید باز و بدون مانع بر روی این درب ضروری است. شما باید همان اقداماتی که برای دوربین درب جلو انجام می‌دهید را برای این دوربین نیز تکرار کنید تا هیچ شخصی نتواند مزاحمتی برای آن ایجاد کند.
در صورتی که این ناحیه به اندازه کافی روشن نباشد یا موانع زیادی در اطراف آن باشد باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید زیرا این عوامل درب عقب را تبدیل به یک هدف آسان برای دزدان می‌کند. جدا از نصب دوربین‌های امنیتی، بهتر است شاخ و برگ‌های اضافه را نیز کوتاه کنید و با سیستم روشنایی ثابت یا تشخیص دهنده حرکت این ناحیه را روشن نگه دارید.

پارکینگ

یکی از آسان‌ترین راه‌های ورود به یک ساختمان از طریق درب پارکینگ است. بسیاری از افراد تجهیزات ورزشی گران قیمت خود را در پارکینگ نگه می‌دارند که وسایلی ارزشمند برای دزدی هستند.
مطمئن شوید که هیچ گاه درب پارکینگ خود را بعد از پارک کردن ماشین باز نگه نمی‌دارید و برای اطمینان بیشتر از یک سیستم قفل کننده‌ی با کیفیت بالا استفاده نمایید زیرا دزدها در استفاده از دستگاه‌های باز کردن قفل و ورود غیر مجاز ماهر هستند.
باز کننده‌های درب پارکینگ که در خودرو نصب می‌شوند یک وسیله‌ی مناسب برای دزدانی هستند که قصد باز کردن درب پارکینگ را دارند. بنابراین همیشه از قفل بودن درب خودروی خود در صورتی که آن را جلوی خانه‌ی پارک می‌کنید مطمئن شوید. نصب یک دوربین امنیتی در نزدیکی یا روی درب پارکینگ اقدام بسیار خوبی است. برای این منظور بهتر است به شکلی نصب شود که دسترسی و مزاحمت برای آن آسان نباشد.

پنجره‌های عقب

دزدها هیچ چیزی را بیشتر از یک ورود راحت به خانه از طریق پنجره‌های باز یا قفل نشده در طبقه همکف ترجیح نمی‌دهند. پنجره عقب یکی از نواحی است که احتمالاً بر آن نظارتی نمی‌شود و در نتیجه ورود از طریق آن تشخیص داده نمی‌شود. یک دزد می‌تواند از آن برای ورود به خانه، جمع آوری اشیای با ارزش و بیرون رفتن استفاده کند.
نصب دوربین‌ها به شکلی که رو به پنجره عقب و سایر پنجره‌های آسیب پذیر که ممکن است به سختی قابل مشاهده باشند قرار بگیرند بسیار مفید است. پنجره‌ها بخصوص هنگام ترک کردن خانه یا قبل از خوابیدن نه تنها باید بسته بلکه قفل نیز بشوند. باز نگه داشتن پنجره هنگام ترک کردن منزل حتی برای یک دقیقه می‌تواند باعث شود که قربانی یک دزدی بشوید.

جلوی خانه

نصب یک دوربین امنیتی در انتهای مسیر ورودی به خانه موجب اطمینان از کنترل تمام مراجعین به خانه می‌شود. هر شخصی که از مسیر جلوی درب برای رسیدن به خانه شما استفاده کند توسط دوربین ثبت می شود. شما همچنین می‌توانید مهمان‌های ناخوانده و پستچی‌ها را نیز کنترل کنید. علاوه بر این، نظارت بر خودروی پارک شده در بیرون خانه نیز بسیار مفید خواهد بود.

حیاط خلوت

ممکن است محدوده جلوی خانه خود را پوشش داده باشید اما شاید این کار کافی نباشد. توصیه می‌شود که یک دوربین امنیتی با دید باز در داخل یا نزدیک حیات خلوت نصب شود. حیاط خلوت می‌تواند یک محل ورودی جذاب برای دزدی که به دنبال وجود به خانه‌ی شما است بخصوص در تاریکی باشد.
داشتن یک دوربین دید در شب جهت دستیابی به بهترین نتایج ایده‌ی خوبی است. جدا از آن، مطمئن شوید که حیاط خلوت در هنگام شب به خوبی روشن است، بخصوص در صورتی که در باغچه‌تان اسباب گران قیمتی وجود دارند یا ابزار و تجهیزات را در حیاط نگهداری می‌کنید. تمام این وسایل می‌توانند در ترغیب کردن دزدان برای ورود به حیاط خلوت موثر باشند، بنابراین آنها را داخل یک اتاق نگه داشته و درب آن را قفل کنید.

پله‌های زیرزمین

ورود برای یک مزاحم از طریق یک زیرزمین قفل نشده بسیار آسان خواهد بود. در بسیاری از خانه‌ها، زیرزمین دارای درب‌ها یا پنجره‌هایی است که به اندازه کافی برای ورود دزدها بزرگ هستند. برای جلوگیری از چنین ورودهایی یک دوبین را روی پله‌هایی که از زیرزمین به خانه منتهی می‌شوند نصب کنید.
از آنجایی که این نواحی از نظر امنیتی بسیار مهم هستند، می‌توانید با نصب یک دستگاه هشدار تشخیص دهنده حرکت که هنگام تلاش یک مزاحم برای ورد به خانه روشن می‌شود، امنیت خانه‌ی خود را افزایش دهید.

اتاق نوزاد

این کار باید در خانه‌هایی که فرزند نوزاد در آنها زندگی می‌کند انجام شود. نصب یک دوربین در داخل اتاق کودک نه تنها خیال شما را از امن بودن وی مطمئن می‌کند، بلکه امکان کنترل هر گونه فعالیت و حرکت در اتاق را فراهم خواهد کرد. این کار از نظر امنیتی بسیار عالی است و در کنار آن به شما کمک می‌کند تا بدون اینکه همیشه نیاز به حضور فیزیکی در اتاق داشته باشید بتوانید کودک خود را کنترل کنید.

سایر نواحی

به غیر از نواحی بالا، ممکن است نقاط مهم دیگری نیز در خانه وجود داشته باشد که بستگی به نوع خانه‌ای دارد که در آن زندگی می‌کنید. استخر، گلخانه، محل نگهداری حیوانات خانگی، اصطبل و غیره نمونه‌هایی از این نواحی هستند. مردم بطور معمول وسایل گران قیمت خود را در این نواحی نگهداری می‌کنند، بنابراین باید مراقب آنها باشند. برای کنترل این نواحی دوربین‌های امنیتی را می‌توان روی سقف و پشت بام آنها نصب کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree