021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

دوربین مداربسته (AHD)ای اچ دی:قیمت خرید و فروش و آموزش نصب

درحالی که به نظر می‌رسید سیستم‌های آنالوگ جای خود را به سیستم‌های تحت شبکه IP داده باشد، راه‌حل جدیدی مطرح شد که تصویربرداری با رزولوشن بالا با استفاده از دوربین‌های مداربسته آنالوگ را ممکن ‌ساخت؛ این راهکار در اصطلاح "دوربین مداربسته با وضوح بالا آنالوگ" یا به اختصار AHD نامیده می‌شود که در آن مشکل رزولوشن پایین و نامشخص بودن جزییات برطرف شده است. دوربین مداربسته AHD یکی از پرفروش‌ترین دوربین‌های مداربسته است. سهولت نصب و مهم‌تر از هر چیز امکان به روز کردن صدها هزار سیستم مداربسته آنالوگ استاندارد از دلایل شاخصی است که باعث شده دوربین ای اچ دی چنین مورد اقبال قرار گیرد. با توجه به فروش بالای دوربین‌های مداربسته ای اچ دی انتظار می‌رود که کلیه سیستم‌های فعلی ظرف مدتی کوتاه با سیستم‌های AHD جایگزین شود.

شرکت عرش گستر جدیدترین مدل‌های دوربین مدار بسته اعم از AHD و تحت شبکه را از برندهای معتبر کمپیون campion کره جنوبی، پلارکس polarex چین، بوش bosch آلمان، پاناسونیک Panasonic و camdex به بازار عرضه می‌کند. با خرید دوربین‌های ای اچ دی می‌توانید سیستم‌های آنالوگ فعلی را مدرن کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های مدار بسته و خرید دوربین AHD می‌توانید با شماره‌ 02142543 تماس حاصل فرمایید یا از طریق شماره تلگرام 09197757516 و آیدی تلگرام marketingAGK@ سوالات خود را مطرح نمایید.

انتقال در دوربین AHD


انتقال‌دهنده‌هایی که مطابق با استاندارد AHD برای انتقال سیگنال ویدئویی آنالوگ به کار برده می‌شود، همان انتقال دهنده‌هایی است که از آن در سیستم‌های آنالوگ با رزولوشن استاندارد استفاده می‌شود. زیرساخت کابلی که زمان‌برترین بخش سیستم‌های آنالوگ است، در دوربین AHD نیز به روال سابق وجود دارد. بنابراین باید کابل کواکسیکال، کابل UTP و کابل مولتی پر (multi-pairs) را از مبدل‌های غیرفعال عبور داد. امکان استفاده از کابل‌های مولتی پر فقط به سیستم ای اچ دی بستگی دارد، چنانچه سیگنال‌های انتقال دهنده با استفاده از کابل مولتی پر منتقل نشود یا بُرد محدود (بالاتر از 200 متر) باشد، مدرن‌سازی بی عیب و نقص بسیاری از سیستم‌های آنالوگ عملاً غیرممکن می‌شود.
بُردهای انتقال زیر برای سیستم‌های AHD تعریف شده است:

  • با کابل RG59: 300 متر
  • با کابل RG6/11: 500 متر
  • با کابل 5 UTP یا بالاتر (با مبدل غیرفعال): 300 متر

مزیت استفاده از کابل UTP برای انتقال سیگنال ای اچ دی این است که همان مبدل‌های قبلی پاسخگو خواهد بود. در سیستم‌های مداربسته پیشرفته هم دوربین‌های آنالوگ و هم دوربین‌های AHD به کار برده می‌شود. در فرایند مدرن‌سازی باید ابتدا ضبط کننده دیجیتال با نوع AHD مناسب و پس از آن دوربین‌ها عوض شود. سیگنال‌های ورودی ضبط کننده AHD به طور خودکار با استاندارد سیگنال‌های ویدئویی متصل شده مطابقت می‌یابد و به این ترتیب نیازی به پیکربندی بیشتر نخواهد بود.

تاخیر (لگ) در سیستم‌های تحت شبکه، عادی و پی‌آمد ضرورت پردازش و انتقال داده‌های دیجیتال است. این تاخیر به ویژه در سیستم‌های امنیتی مجهز به دوربین‌های PTZ، یعنی جایی که واکنش دقیق وسریع کاربر به تصاویر الزامی است، مشکل‌ساز می‌شود. اما چون دوربین‌های AHD سیگنال ویدئویی را فشرده نمی‌کند، این تاخیر در سیستم‌های AHD وجود ندارد و تصویر همواره در زمان واقعی و بدون هیچ تاخیری نمایش داده می‌شود.


بازتولید رنگ AHD


در بسیاری از ساختمان‌ها، با وجود نیاز به تصاویر مشخص و با جزییات کامل، بازتولید رنگ مناسب بسیار مهم است، فروشگاه‌های خرده فروشی نمونه‌ای از مکان‌هایی است که جزییات تصویر در آنها مهم است. دوربین مدار بسته ای اچ دی با بهره‌گیری از روش کدگذاری رنگ از قابلیت بازتولید رنگ اشیاء دیده شده برخوردار است.

ضبط کننده AHD


ضبط کننده دوربین مداربسته AHD ویژگی‌های بسیاری دارد که ضبط کننده آنالوگ استاندارد فاقد آنها است. می‌توان از تمام خروجی‌های نمایشگر با حدواسط VGA یا HDMI به طور همزمان استفاده کرد و تصاویر کامل یا کاهش یافته را در کادرهای مجزا روی صفحه نمایش داد. DVR دوربین‌های ای اچ دی با دوربین‌های ای اچ دی و دوربین‌های آنالوگ استاندارد سازگار است.

نمایشگر AHD


در نمایشگر داخلی همواره تصاویر مستقیم از دوربین، به صورت غیرفشرده و با وضوح بالا نمایش داده می‌شود. برای انتقال به شبکه از جریانی (stream) فرعی استفاده می‌شود که براساس تنظیمات اعمال شده توسط مدیر سیستم فشرده می‌شود. مدیر سیستم می‌تواند از طریق تلفن همراه با سیستم عامل iOS و Android به راحتی از دور به ضبط کننده دوربین مداربسته دسترسی داشته باشد.

ورود به سیستم AHD


اگر احراز هویت فعال شده باشد، کاربر باید نام و رمز عبور را پس از راه‌اندازی سیستم وارد کند.

برای این کار کافی است روی ستون نام کاربری و رمز عبور کلیک کنید تا صفحه کلید مجازی مشخص شود و بتوانید نام و رمز عبور را تایپ کرده و وارد سیستم شوید.
کاربرهای زیر به طور پیش‌فرض برای سیستم تعریف شده است:

  • مدیر سیستم: admin/admin
  • کاربر: operator/operator
  • مهمان: guest/guest


اگر خروج خودکار فعال شده باشد، کاربر پس از زمان تعریف شده از سیستم خارج می‌شود و باید برای ورود دوباره دکمه چپ ماوس را فشار دهد تا منوی ورود مشخص شود. عملکردها برحسب رمزهای عبور وارد شده محدود می‌شود. عملکردهای واحد با توجه به سطح کاربری که به سیستم وارد شده است، تعیین می‌شود.

ذخیره‌سازی در دوربین AHD


همچنین سیستم می‌تواند با دسترسی از راه دور به دراپ باکس تصاویر ضبط شده را بایگانی کند. بایگانی را می‌توان به صورت دوره‌ای یا برحسب عملکرد تشخیص رویداد/ حرکتی خاص انجام داد. سیستم می‌تواند در حالت پخش پس از ضبط تغییرات مربوط به محتوای تعریف شده را به صورت هوشمند در تصاویر تشخیص دهد. این قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد تا برای مثال در یک فروشگاه اشیاء مفقود شده یا سرقت شده را به سرعت تشخیص دهد.

نصب هارد دیسک AHD


نصب 4/8CH 1080P AHD DVR HDD

برای نصب یا تعویض هارد دیسک مراحل زیر را دنبال کنید.

  • مرحله اول: پیچ‌های پشت قطعه را باز کنید.
  • مرحله دوم: پوشش بالایی را بکشید تا از جا دربیاید.
  • مرحله سوم: سیم برق و SATA را به هارد دیسک وصل کنید و آن را در محل مناسب در کیس قرار دهید.

با پیچ‌های نگهدارنده HDD موجود در بسته لوازم جانبی هارد درایو را محکم با شاسی ببندید.

نصب 16CH 1080P AHD DVR HDD

برای نصب یا تعویض هارد دیسک مراحل زیر را دنبال کنید.

مدل‌های 2HDDs:

با پیچ‌های نگهدارنده HDD موجود در بسته لوازم جانبی هارد درایو را محکم با شاسی ببندید.

مدل‌های 4HDDs:

مرحله اول: براکت نگهدارنده هارد دیسک و پیچ‌های آن را از بسته لوازم جانبی خارج کنید.

مرحله دوم: هارد دیسک را روی براکت نگهدارنده ثابت کنید و پیچ‌ها را ببندید. هر مجموعه از براکت‌های هارد دیسک می‌تواند دو هارد دیسک را نگه دارد.

مرحله سوم: با پیچ‌های نگهدارنده HDD موجود در بسته لوازم جانبی، براکت و هارد دیسک را به هم وصل کنید.

مرحله چهارم: سیم برق و SATA را به هارد دیسک متصل کنید و آن را در محل خود در کیس قرار دهید. با پیچ‌های نگهدارنده HDD هارد درایو را محکم به براکت روی شاسی ثابت کنید.


هزینه


دوربین‌های AHD معمولاً ارزان‌تر از دوربین‌های IP است، اما قابلیت‌های دوربین تحت شبکه IP بیشتر است. بنابراین باید دوربین مناسب را متناسب با نیازهایتان انتخاب کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree