021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

راهنمای نصب دوربین مدار بسته محیط تجاری و اداری

مهم نیست که نوع کسب و کار شما چیست، یک سیستم امنیتی نظارت دوربین مداربسته یکپارچه یکی از بهترین راه‌های محافظت از اموال، ساختمان، محل کار، محل ساخت و ساز، دفتر، انبار، مدرسه، فروشگاه یا مکان‌های مذهبی است. سرمایه‌گذاری در یک سیستم تلویزیون مداربسته مدرن که با فن آوری‌های امنیتی مانند تشخیص صدا، دسترسی مدیریت شده و نظارت تصویری تأیید شده‌ی 24 ساعته در هر روز هفته، همراه باشد می‌تواند پول و زمان شما را ذخیره کرده و در عین حال حق بیمه و زیان‌های احتمالی را نیز کاهش دهد. استفاده از دوربین‌های مدار بسته همچنین یکی از بهترین روش‌ها برای اطمینان از صداقت و امن نگه داشتن کارکنان و مشتریان است، که نظارتی هوشیارانه را برای جلوگیری از جرم و آگاه ساختن شما ارائه می‌کند.دوربین مدار بسته می‌تواند گزینه مناسبی برای کنترل نظم و امنیت در محیط‌های تجاری و اداری باشد. از جمله کاربردهای دوربین در محیط های کسب و کار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کنترل محل صندوق و پرداخت پول در فروشگاه ها
  • کنترل محیط بانک ها
  • نظارت بر عملکرد کارکنان فروشگاه ها توسط مالک فروشگاه و کارکنان ادارات
  • نظارت بر ورودی ها و خروجی های مراکز خرید

شرکت عرش گستر در زمینه واردات، فروش و نصب دوربین مدار بسته از سال 1379 شروع به کار کرده است. این شرکت انواع مختلف مدل‌های دوربین‌های مدار بسته را ارائه می‌کند که قابل استفاده در مکان‌های اداری و تجاری هستند. جهت اطلاع بیشتر در زمینه انواع مدل‌ها و خرید دوربین مدار بسته می‌توانید با ما از طریق 02142543 تماس حاصل فرمایید یا از طریق شماره تلگرام 09197757516 و آیدی تلگرام marketingAGK@ سوالات خود را مطرح نمایید.

بهترین مکان برای دوربین مداربسته تجاری


در ادامه 6 مورد از بهترین مکان‌ها برای دوربین مدار بسته جهت محافظت از کسب و کار شما ارائه شده است:

دوربین مدار بسته‌ی درب جلو

تمام مراکز تجاری باید یک دوربین در ورودی جلو داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که هر بازدید کننده نظارت می‌شود و از طرف دیگر نشان داده شود که مرکز تجاری در رابطه با مسائل امنیتی خود جدی است. مراکز خرید و فروشندگان هنری، جواهرات، سکه و عتیقه‌جات که معمولاً با محصولات نادر و با ارزش سر و کار دارند اغلب درب‌های خود را قفل نگه می‌دارند تا به محض ورود مشتریان صدا دهد. دوربین مدار بسته و سیستم اینترکام صدا یک روش مناسب برای تشخیص افراد پشت درب و احتمال وجود یک خطر امنیتی برای شما می‌باشد.

شمارش نفرات دوربین مدار بسته

برخی از دوربین‌های مدار بسته دارای قابلیت شمارش نفرات هستند که برای این منظور بهترین مکان برای نصب دوربین مقابل درب ورودی است.

دوربین مدار بسته‌ی انبار کالا

اگر یک فروشگاه خرده فروشی دارید یا یک موجودی ارزشمند از محصولاتی دارید که باعث جذب مجرمان می‌شود، نصب یک دوربین امنیتی برای نظارت بر رفت و آمد و برداشتن کالاها می‌تواند تا حد زیادی باعث کاهش ضرر و زیان شما شود. در برخی موارد توصیه می‌شود که یک سیستم دسترسی کنترل شده و نیز نظارت تصویری داشته باشید. با استفاده از دوربین مدار بسته شما می توانید به سرعت کارکنانی را که از روی عادت کالا سرقت کرده و گمان می‌کنند کسی آنها را نمی‌بیند شناسایی کنید.
دوربین‌های مدار بسته‌ی نظارتی همچنین برای استفاده در داخل و بیرون انبارهای کالای دور مناسب هستند که نه تنها امکان کنترل دسترسی به انبارها را فراهم کرده بلکه ایمنی کارکنان را هنگامی که باید به تنهایی به انبار بروند افزایش می‌دهد.

اطراف نواحی تخلیه بار، کوچه‌ها و ورودی‌های پشتی

نواحی تخلیه بار نه تنها محلی را برای خروج اقلام بصورت غیر مجاز از مرکز تجاری فراهم می‌کنند بلکه یک محل ورود با دید کم را برای دزدان می‌باشد. نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته در این نواحی روشی مناسب را برای نظارت بر اینکه چه کسی و چه چیزی از آنجا داخل و خارج می‌شود ایجاد می‌کند.
بسیاری از فروشگاه‌ها و رستوران‌ها درب‌های پشتی دارند که در کوچه یا پارکینگ باز می‌شوند و این نواحی باید کنترل شوند؛ چرا که هدف اصلی برای مجرمانی هستند که به دنبال دسترسی به گاوصندوق‌ها و اتاق‌های نگهداری پول می‌باشند.
نصب سیستم‌های نظارت تصویری دوربین مدار بسته در نزدیکی ورودی‌های پشتی نه تنها به شما اجازه‌ی ثبت هرگونه تلاش برای ورود غیر قانونی را می‌دهد بلکه به کارکنان اطمینان خواهد داد که هیچ کالایی بطور غیر مجاز هنگام تخلیه بار، خارج کردن زباله‌ها یا هواخوری از انبار خارج نمی‌شود. در بسیاری از موارد کارکنان و دوستان آنها فعالیت‌های مجرمانه انجام می‌دهند و در صورتی که بدانند که توسط دوربین مدار بسته کنترل می‌شوند این اقدامات را متوقف می‌کنند.

صندوق‌ها، کارتخوان‌ها و دفاتر پشتی

آیا نگران دزدیده شدن پول از صندوق‌ها هستید؟ آیا صندوقداری دارید که تخفیف‌های غیر مجاز می‌دهد؟ نصب دوربین مدار بسته با دید بر روی صندوق‌ها، کارکنانی که با آنها کار می‌کنند، دستگاه‌های کارتخوان و سایر تجهیزات نگهداری پول به شما اجازه می‌دهد تا بر کسب و کار خود نظارت کنید و در صورت از دست دادن پول بلافاصله اقدامات لازم را انجام دهید.

دوربین مدار بسته فضای کاری و دفتر

دوربین مدار بسته می‌تواند یک روش آسان و موثر برای نظارت بر کار کارکنان باشد. قرار دادن دوربین‌های مدار بسته در مناطق کار مشترک و نزدیک فضاهای کاری به شما اجازه می‌دهد تا آنچه در دفتر یا ساختمان تجاری شما رخ می‌دهد را ببینید و می‌تواند به کاستن فعالیت‌های اضافی که منجر به کاهش بهره‌وری می‌شوند کمک کند.
خدمه‌ای که بعد از ساعات کار اقدام به تمیزکاری می‌کنند را نیز فراموش نکنید. اگر مطمئن نیستید که آیا خدمه تمام کارهایی که برای انجام آنها پول پرداخت می‌کنید را انجام می‌دهند یا خیر، گهگاهی از طریق دوربین مدار بسته آنها را کنترل کنید.

دوربین مدار بسته نظارت محیطی

اطمینان از اینکه مشتریان، کارکنان و وسایل نقلیه‌ی آنها هنگامی که در محل کسب و کار شما هستند مهم است، بخصوص در صورتی که نیاز به راه رفتن از وسیله‌ی نقلیه خود در تاریکی صبح یا شب داشته باشند. نصب دوربین مداربسته در پارکینگ‌ها و اطراف ساختمان‌ها می‌تواند به میزان زیادی باعث کاهش خرابکاری و مزاحمت و نیز افزایش امنیت مشتریان و کارکنان در هنگام ورود و خروج از خودروهایشان شود.
دوربین‌های نظارتی قابل مشاهده که در اطراف یک ساختمان قرار گرفته باشند می‌توانند از سرقت، خرابکاری و سایر فعالیت‌های غیر قانونی جلوگیری کنند.

انبارها

انبار محل نگهداری اجناس شما به ارزش چندین میلیون تومان است و از این رو می‌تواند هدف اصلی سرقت و سایر جرم‌ها باشد. محافظت از آن بر عهده‌ی شما است. شما می‌توانید این کار را با نصب دوربین‌های امنیتی در نواحی متعدد در داخل و خارج انبار خود انجام دهید.
شما همچنین باید مطمئن شوید که انبارتان در تمام زمان‌ها به خوبی روشن است تا تصاویر بصورت واضح ثبت شوند. وجود چنین دوربین‌هایی به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می‌کند و حتی اگر سرقت انجام شود، به راحتی می‌توانید مجرم یا مجرمان را شناسایی کنید.
با این وجود، تمام دوربین‌های مدار بسته یکسان نیستند. برخی از سیستم‌های دوربین مدار بسته تنها آنچه را که مشاهده می‌کنند ضبط می‌کنند، اما بهترین و موثرترین دوربین‌های مدار بسته در یک ایستگاه نظارت زنده نصب می‌شوند که در آنجا متخصصین امنیتی بصورت زنده تصاویر را مشاهده می‌کنند و در صورت مشاهده‌ی هر گونه رخداد غیر مجاز بلافاصله به پلیس اطلاع می‌دهند.

هزینه


قیمت دوربین مدار بسته در محیط‌های تجاری بستگی به نوع و امکانات دوربین انتخاب شده همچنین دست‌مزد نصاب دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree