021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

ضبط ویدئویی NVR و DVR

NVR و DVR چه هستند؟

NVR ها ( ضبط کننده ویدئویی شبکه) و DVR ها (ضبط کننده ویدئویی دیجیتال) چیز هایی هستند که شما برای مدیریت، بازبینی و ذخیره ویدئو های نظارتی از آنها استفاده می کنید.

با موجود بودن نرم افزار و هارد ها در اندازه های مختلف، NVR ها و DVR ها ذخیره و بازبینی ویدئو ها را تسهیل می کنند. شما به کدام یک نیاز دارید و چگونگی کارکرد آن به داشتن CCTV یا دوربین های نظارت IP بستگی دارد.

NVR ها و DVR ها چگونه کار می کنند

NVR ها و DVR ها هر دو عمل ذخیره و نگهداری ویدئو های نظارتی را انجام می دهند،

ولی برای انواع مختلفی از دوربین ها طراحی شده اند. NVR ها و DVR ها دارای قالب های مستقل، server برج یا سرور rackmount هستند.

DVR ها در CCTV یا به همراه سیستم های نظارتی مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم های قدیمی تر می توانستند ویدئو را به طور مستقیم با استفاده از VCR روی نوار هایی ضبط کنند، سیستم های مدرن از DVR ها برای تبدیل فایل های ویدئویی به فرمت های دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند که به شما اجازه می دهد تا ویدئو های بیشتری را ذخیره نمایید. DVRها معمولا در دوربین های IP و NVR ها دارای مزیت دسترسی از راه دور هستند.

اگر شما دوربین های IP را دارید، به جای آن دوربین های NVR را خواهید خواست. این وسایل ضبط کننده از شبکه محلی برای ارسال و دریافت داده ها استفاده می کنند و برای نظارت از راه دور سیستم نظارتی از کامپیوتر، تلفن هوشمند یا تبلت مفید هستند. چون دوربین های IP پیشگام فناوری نظارت هستند، افزودن NVR به سیستم به شما اجازه می دهد تا دوربین های جدید با ویژگی های پیشرفته تر داشته باشید. در حالی که بیشتر دوربین های IP و NVR ها سازگار هستند اما باید همیشه با همسازگر سیستم نظارتی خود را برای تضمین این که تمام محصولات شما به شکل صحیح باهم کار خواهند کرد بررسی نمایید.

اگر سیستم نظارتی شما ترکیبی از دوربین های CCTV و IP داشته باشد، شما می توانید از نرم افزار های ویدئویی ویژه مبدل استفاده کنید تا دوربین های CCTV شما به یک NVR متصل شوند.

چگونه NVR ها و DVR ها به شما کمک می کنند

NVR ها و DVR برای مدیریت چند دوربین از یک مکان مرکزی مفید هستند. آن ها سیستم نظارتی شما را به شکل زیر بهبود می دهند:

  • ذخیره بیشتر فایل های ویدئویی نسبت به میزانی که یک دوربین می تواند در یک حافظه Micro SD ذخیره کند، این ویژگی به شما اجازه می دهد تا فایل های ویدئویی را برای مدت زمان بیشتری نگه دارید یا ویدئو های HD بزرگتری را ضبط نمایید.
  • نصب هشدار ها و پنجره های تشخیص، اگر این ویژگی ها در دوربین های موجود نباشند
  • بررسی و تحلیل تمام ویدئو های نظارتی از یک رابط واحد، به جای دسترسی به همه ویدئو های هر دوربین
  • NVR ها و DVR ها در برند های مختلف سیستم های نظارتی از جمله Milestone، Smartvue و QNAP وجود دارند

اطلاعات بیشتر را در VideoSurveillance.com مشاهده کنید

با یک تیم فروش آگاه به مسائل و پشتیبانی فنی، VideoSurveillance.com می تواند به شما در کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های WDR کمک کند، هم چنین این سایت به شما کمک می کند تا NVR های سفارشی را برای پروژه نظارتی خود بسازید . همین امروز با ما با شماره (866) 945-6808 در تماس باشید و به ما پیام دهید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree