021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

نمایندگی دوربین مداربسته سامسونگsumsung در ایران: قیمت خرید

شرکت سامسونگ دوربین‌های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه را به بازارهای جهانی عرضه می‌کند. البته مسلم است که دوربین‌های تحت شبکه نسبت به دوربین‌های آنالوگ از نظر کارکرد و کیفیت اولویت دارند. هنگام انتخاب دوربین، محل نصب و هدف از نظارت باید به دقت برای دستیابی به نتایج رضایت بخش در نظر گرفته شوند. وجود مدل‌های بسیار متنوع دوربین ممکن است باعث مشکلاتی در هنگام انتخاب دوربین مناسب با توجه به شرایط کاربر شود. این مقاله انتخاب‌های مناسب و بهتر را با توجه به نیازهای کاربر از طریق مقایسه جامع و آسان ارائه می‌کند.

سامسونگ یکی از برندهای با کیفیت دوربین‌های مدار بسته است. این شرکت گستره قیمت وسیعی را برای دوربین‌های خود در نظر گرفته تا مصرف کنندگان بتوانند متناسب با بودجه خود دوربین‌های بسیار مرغوب تا کیفیت متوسط را خریداری کنند. شرکت عرش گستر نیز از واردکنندگان معتبر دوربین مدار بسته در ایران است که برندهای با کیفیت دیگری نظیر پاناسونیک ژاپن، بوش آلمان و کمپیون کره جنوبی را به بازار عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید می‌توانید با ما از طریق شماره‌ 02142543 تماس حاصل فرمایید یا از طریق شماره تلگرام 09197757516 و آیدی تلگرام marketingAGK@ سوالات خود را مطرح نمایید.

انواع دوربین تحت شبکه


دوربین‌های باکس

دوربین باکس نوعی دوربین ثابت می‌باشد. این دوربین در صورتی که هیچ تنظیمات حرکاتی بعد از نصب نیاز نباشد، مناسب است. هرچند دوربین‌های باکس می‌توانند با درایور مدولار چرخشی ترکیب شوند. در این صورت، دوربین باید اتصال RS-485 و پروتکل آن که برای ماژول درایور چرخشی استفاده می‌شود را پشتیبانی کند. لنز همراه با دوربین نوع باکس نمی‌باشد و یک لنز مناسب باید جداگانه خریداری شود. هنگام خرید لنز، اندازه و رزولوشن سنسور تصویربرداری دوربین باید در نظر گرفته شود. اندازه سنسور تصویر تعیین کننده‌ی فاصله قطری سنسور بوده و اندازه لنز نشان دهنده‌ی قطر آن است. در صورت مجهز شدن با لنزی که متناسب با سنسور تصویر نباشد، ممکن است ویجنت بخشی از نواحی سنسور را مسدود کند که منجر به تصویربرداری نامناسب خواهد شد.

دوربین‌های زوم

یک دوربین زوم نوع خاصی از دوربین باکس است که نشان دهنده‌ی یک دستگاه زوم اپتیکال و مکانیکی می‌باشد. حرکت دوربین بعد از نصب امکان پذیر نمی‌باشد، اما قابلیت زوم امکان بزرگ و کوچک کردن تصاویر به دست آمده را در صورت نیاز فراهم می‌کند. در حالی که زوم به دو دسته‌ی اپتیکال و دیجیتال تقسیم بندی می‌شود، دوربین‌های زوم از عملکرد زوم اپتیکال استفاده می‌کنند.

  • اپتیکال زوم: هنگام استفاده از زوم اپتیکال ارائه شده توسط اپتیک‌های لنز، کیفیت ثابت باقی می‌ماند و رزولوشن کامل با استفاده از تصاویر بزرگ شده قابل استفاده می‌باشد.
  • زوم دیجیتال: لنز ویژگی زوم اپتیکال را ندارد. تصویر به دست آمده به منظور بزرگ شدن به صورت دیجیتالی پردازش می‌شوند. از آنجایی که فرایند بزرگ شدن و اینترپولیشن تصویر دیجیتالی است، کیفیت آن کاهش می‌یابد.

دوربین‌های دام

دوربین دام یک دوربین ثابت است که به منظور نصب روی یک سقف طراحی شده است. ماژول لنز همراه با دوربین دام باید تنظیم شود تا زاویه مطلوب نظارت در حین نصب به دست آید. دوربین‌های دام بر اساس نوع فوکوس به صورت زیر دسته بندی می‌شوند:

  • فاصله کانونی ثابت: فاصله کانونی لنز دوربین ثابت بوده و فوکوس تغییر نمی‌کند. برای نظارت بر اهداف ایستا مناسب می‌باشد.
  • لنز متغیر: محدوده قابل مشاهده و فوکوس در حین نصب قابل تنظیم است. این لنز برای نظارت بر اهداف در حرکت و در صورتی که هدف به طور دقیق قابل محاسبه یا ثابت شدن نباشد، مناسب است. لنز متغیر در مقایسه با لنز ثابت دارای مزیت قابل تطبیق بودن زوایای دید بدون نیاز به جابه‌جایی ماژول لنز است. فاصله کانونی متغیر دوربین باید در حین نصب تنظیم شود تا مطابق با اندازه‌ی هدف مورد نظر باشد.

به طور کلی، فاصله کانونی دوربین دام به طور دستی در هنگام نصب تنظیم می‌شود. برای برخی محصولات، قابلیت تنظیم الکتریکی فوکوس امکان تنظیم فوکس از راه دور را با تصاویر ارسال شده از طریق یک شبکه فراهم می‌کند. برای کاربردهای خانگی، دو نوع دوربین دام وجود دارد:

  • تراز: نوع نصبی که دوربین داخل سقف قرار داده می‌شود.
  • سطحی: نوع نصب سطحی که دوربین روی سطح سقف قرار داده می‌شود.

دوربین مادون قرمز

این نوع دوربین دارای چراغ‌های ال ای دی مادون قرمز می‌باشد. آنها تصاویر روش‌تر و واضح‌تری را تحت شرایط کم‌نور در مقایسه با دوربین‌های بدون این قابلیت ایجاد می‌کنند. دامنه‌ی دید دوربین و سایر شرایط بستگی به خصوصیات و تعداد ال ای دی‌های مادون قرمز دارد.

دوربین‌های گردان

دوربین‌های گردان دارای قابلیت کنترل از راه دور حرکت جهتی و زوم بعد از نصب هستند. گردان به معنی حرکت از یک طرف به طرف دیگر، از بالا به پایین و زوم می‌باشد. دوربین گردان برای نظارت بر چندین ناحیه یا اهداف در حال حرکت مناسب است. ویژگی‌های دوربین مانند سرعت کنترل، رفت و برگشت‌ها و پیش تنظیمات و نسبت زوم باید هنگام انتخاب یک دوربین گردان در نظر گرفته شوند.

مدل‌های دوربین سامسونگ


برخی مدل‌های دوربین تحت شبکه سامسونگ عبارتند از:


تنظیم دوربین


تنظیمات دوربین که در ادامه عنوان شده‌اند اجزاء اصلی پیکربندی دوربین هستند. (یک مدل دوربین خاص ممکن است یک یا چند مورد را پیشتیبانی نکند).

روز و شب

در طول روز، نور کافی برای داشتن تصویری واضح وجود دارد اما دستیابی به تصویر واضح با کاهش نور در شب دشوار است. عملکرد روز و شب دوربین به منظور بهبود کیفیت تصویر در نور کم می‌باشد. دو روش معمول برای عملکرد روز و شب وجود دارند:

  • روز و شب حقیقی: در جلوی سنسور دوربین فیلتر ICR نصب شده است که نور مادون قرمز را در طول روز خاموش می‌کند. اما در طول شب این نور از فیلتر عبور کرده و تصویری واضح ایجاد می‌شود. به منظور بهبود بیشتر افکت، تصویر ویدئوی رنگی توسط نرم‌افزار دوربین، سیاه و سفید می‌شود (در حالی که در طول روز رنگی باقی می‌ماند).
  • روز و شب نرم افزاری: واحد ICR استفاده نمی‌شود، نرم افزار دوربین تنها تصاویر ویدئویی شب را به حالت سیاه و سفید تبدیل می‌کند. از آنجایی که دید در این حالت کنتراست بهتری را برای چشم انسان در مقایس با همان ویدئو در حالت رنگی ارائه می‌دهد، این روش تبدیل ساده موثر است.

این عملکرد در صورتی که دوربین در محلی نصب شده باشد که دارای نور متغیر در طول شبانه‌روز است، ضروری می‌باشد.

جبران نور پس زمینه

در صورتی که میدان دید دوربین شامل نور مستقیم در پشت یک جسم باشد، در این صورت اجسام موجود در صحنه بسیار تیره می‌شوند. یک حالت معمول برای وجود نور پس زمینه، کنترل ورودی ساختمان در شرایطی است که دوربین در داخل نصب شده و ورود افراد را کنترل می‌کند. در این شرایط، نور بیرون روشن‌تر از داخل ساختمان بود و دوربین تصاویر ویدئویی با اهداف تیره را ایجاد می‌کند. از این رو، عملکرد جبران نور پس زمینه ضروری می‌باشد. دوربین‌های سامسونگ قابلیت جبران نور پس زمینه را در سه نوع ارائه می‌کنند: BLC، HLC و WDR.

جبران نویز، کاهش نویز دیجیتال (DNR)

روش‌های کاهش نویز را می‌توان به روش‌های دو بعدی و سه بعدی دسته بندی کرد. کاهش دو بعدی، نویز موجود در یک تصویر را با ارجاع به ارزش رنگ پیکسل‌های مجاور پیکسل نویزدار و اصلاح ارزش رنگ آن پیکسل از طریق درون یابی جبران می‌کند. با روش دو بعدی اعمال شده به بخشی از یک هدف ثابت در منظره، ممکن است اشباع رنگ باعث لکه‌دار شدن حاشیه‌ی اجسام شود. روش سه بعدی جبران درون فریمی است که با ارجاع به ارزش‌های رنگ پیکسل از چندین فریم انجام می‌شود. در صورت استفاده از روش سه بعدی برای یک دنباله‌ی ویدئویی شامل اهداف در حال حرکت، اصلاح دورن فریمی ممکن است پس دیدهایی را در صحنه ایجاد کند. دوربین‌های تحت شبکه سامسونگ دارای قابلیت SSNR (کاهش فوق العاده نویز سامسونگ) می‌باشند، که یک روش کاهش نویز منحصر به فرد بوده و روش‌های دو بعدی و سه بعدی را با فرایند کاهش نویز ترکیب می‌کند. این قابلیت، اجسام در حال حرکت موجود در محدوده‌ی ثابت را از ترتیب ویدئویی تمایز می‌دهد به طوری که روش دو بعدی را به اهداف در حال حرکت و روش سه بعدی را به نواحی ثابت اعمال می‌کند و منجر به خروجی مطلوب با حداکثر کاهش نویز و ارائه تصویری واضح می‌گردد. در صورتی که یک دوربین تحت شبکه به منظور کاهش نویز پیکربندی شده باشد، کاربر می‌تواند انتظار بهبود کیفیت و کاهش اندازه‌ی ویدئو را داشته باشد که مزیت پردازش موثر اطلاعات را به همراه دارد.

قیمت


دوربین‌های مدار بسته سامسونگ طیف قیمت وسیعی دارند. می‌توانید با توجه به نیازتان دوربین‌های بسیار با کیفیت با قیمت بالا و یا دوربین‌هایی با کیفیت پایین‌تر و قیمت کمتر انتخاب کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree