021-42543 CCTV [at] AGKGROUP.COM

نکات مهم برای محافظت از اکانت

نکات مهم برای محافظت از اکانت

1- از ایمیل اکانت و شناسه یکسان استفاده نکید:

اگر از روش چت برای برقراری ارتباط با هم اتحادیهای خود استفاده می کنید، حتما از شناسه ای متفاوت با ایمیل اکانتتان این کار را انجام دهید. یکی بودن شناسه و ایمیل اکانت، در حقیقت ایمیل اکانت شما را به سایرین معرفی می کند. برای مثال اگر ایمیل اکانت شما این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدمی باشد، برای چت کردن از شناسه myyahooid استفاده نکنید.

2- قرار ندادن رمز اکانت و ایمیل در اختیار کسی:

در صورتی که دوال دارید، فقط رمز اکانت را در اختیارش قرار بدهید و دانستن ایمیل اکانت و یا رمز ایمیل برای دوال لازم نیست.

3- فایلهای مورد دار مختص افراد ناشناس نمی باشد:

توصیه مهم اینکه توصیه های فوق (در خصوص عدم دریافت فایل و بازکردن لینکها) فقط برای افراد ناشناس نیست و در بیش از 80% موارد کسانی که سعی به دزدیدن اکانت دارند از افراد آشنا و به قول بازیکنان قابل اعتماد هستند.

4-از یکی بودن رمز ایمیل و اکانت جداً بپرهیزید:

در صورت یکی بودن رمز ایمیل و اکانت کسی که رمز اکانت شما را دارد (مانند دوال) می تواند براحتی ایمیل اکانت را تغییر داده و اکانت را از اختیار شما در بیاورد.

5-لینک های ناشناس را باز نکنید:

اگر کسی به شما لینکی معرفی کرد، به هیچ عنوان آن را باز نکنید و فورا نامه او را به مولتی هانتر گزارش کنید.معمولا افراد سود جو لینکی معرفی می کنند، که صفحه ای که باز می شود، مشابه صفحه لاگین تراوین، صفحه لاگین یاهو و... می باشد.شما با باز کردن این لینک و وارد کردن اطلاعات خود در حقیقت این اطلاعات را در اختیار ایشان قرار می دهید. حتی اگر در صفحه ای که باز می شود، اطلاعاتی از شما گرفته نشود، ممکن است این سایت حاوی ویروس یا تروجان باشد و اطلاعات شما را از کامپیوترتان بدزدد.لازم به ذکر است که کسانی که لینک معرفی می کنند، معمولا با وعده هایی چون بدست آوردن طلای مجانی، افزایش منابع، افزایش تعداد سربازان و ... شما را تحریک به باز کردن لینک می کنند و چه بسا برای اینکه شما سخنشان را باور کنید، اکانت دیگری (که در اختیار خودشان است) را معرفی کنند و بگویند که اکانت مذکور نیز از این روش استفاده کرده است و از شما بخواهد که از اکانتی که معرفی کرده است، صحت گفته هایش را سوال کنید لازم به ذکر است که. اصلا امکان دریافت طلای مجانی یا افزایش سربازان و... وجود ندارد.

6-از هیچ کسی فایل دریافت نکنید:

فایلی که از طریق چت یا ایمیل و... دریافت می کنید می تواند حاوی فایلهای ویروسی باشد و اطلاعات مربوط به اکانت یا ایمیل شما را بدزدد.

7-از ویروس کش خوب برای کامپیوتر خود استفاده نمائید:

ویروس کش می تواند در صورتی که شما اشتباها فایل حاوی تروجان (فایل ویروسی که از کامپیوتر شما اطلاعاتی چون آی دی و رمز را می دزدد و این اطلاعات را به سازنده تروجان ارسال می کند.) دریافت کردید، آن را تشخیص دهد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree